פורום תמיכה

נתונים חיים

GRDMotor1@aol.comGRDMotor1@aol.com הודעות: 2Verified User

שלום, אני חדש במוצר Flash Tune אבל לא חדש לגמרי מהבהב על ECU ופשוט קיבלתי את כבל הממשק והרתמה בצד האופניים שלי לשנת 2016-2019 ZX10 קוואסאקי, כל המנועים שאני בונה ומתכוונים כאן מיועדים לרכב מירוץ השתמש ואני משתמש ומנוע דינו לכל הבדיקות שלי, עדיין לא התקנתי את רתמת הצד של האופניים לרתמת האופניים אבל רשמתי את הממשק למחשב שאבצע את הכוונון עליו, השאלה שלי היא האם לתוכנה מסך נתונים חי פעיל או שהתא בשולחן מודגש כאשר המנוע פועל? כך שאני יכול לראות במפה בדיוק איפה אני נמצא. נראה שלא יכול למצוא מידע כלשהו בנושא זה. תודה על כל העזרה של ג'ורג '

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הדרך היחידה שתוכלו לבצע כוונון "חי" עם הפעלת המנוע היא באמצעות ההתקנה של Active Tune שלנו (וגם אז התוכנה עושה את הכוונון, אתה יכול להציג את טבלאות החיתוך לאחר ההפעלה ולהוסיף אותם לזיכרון הקובץ). כל קריאה או כתיבה ל- ECU מחייבת שהיא תהיה במצב קריאה / כתיבה, שמשמעותה הפעלה וכיבוי של הכוח ברצף. לפיכך, המנוע לא יכול להיות פועל בעת קריאה או כתיבת קבצים ל- ECU. תרשימי dyno שלך אמורים להיות מסוגלים לומר לך היכן לבצע שינויים בפס הכוח.

• GRDMotor1@aol.comGRDMotor1@aol.com הודעות: 2Verified User

תודה על התשובה המהירה, אני לא כל כך מודאג מכוונון "חי", כשאני צריך לדעת איפה אני על המפה, אני צריך לדעת על מיקום מצערת מדויק כדי שאוכל להכות בשורת המספרים הנכונה כדי לכוונן את המנוע כראוי , אני בטח יכול להעלות על עצמי משהו שיקשר אותי מספיק קרוב, הבנתי שלא הייתי מסוגל להריץ את המנוע עם הממשק המחובר למנוע אחרי שראיתי אמש סרטון You Tube, נו טוב, אני ב הכי פחות מקווה שעל ידי השבתת חיישני מהירות ההגה ומצב שליטה במצב צליעה במצב הביתי, אוכל להניע את המנוע במהירות 100% עם רתמה מפושטת לשימוש במכונית מירוץ, האם יש לך מחשבות? תודה ג'ורג '

היכנס או הירשם כדי להגיב.