פורום תמיכה

סוויטת כוונון טוען .............

rpcox@cox.netrpcox@cox.net הודעות: 3Verified User

השיק את חבילת הכוונון והיא פשוט ישבה שם עם "FTECU Tuning Suite Loading ....". נהרג את התהליך, הוסר, התקן מחדש .... השיק את חבילת הכוונון ואני תקוע באותה תנוחה. טוען .... Windows 10 Pro v 1903 (מצב התיקון מעודכן) Tuning Suite 2.5.6.12 סטטוס הרישיון 'מאושר' השלב הבא?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

נסה להפעיל מחדש את המחשב שלך, וודא שיש לך חיבור אינטרנט טוב ויציב. אם כבר הורדת את התוכנה, עליה להפעיל אותה בקלות. יתכן שברקע תוכנות אחרות פועלות שגם מאטיות את העניינים.

• avcronberg@gmail.comavcronberg@gmail.com הודעות: 1Verified User
    נערך September 2019
    • אותו נושא כאן בסוף השבוע. ניסה להפעיל מחדש את המחשב תחילה. עדיין תקוע בטעינה ...
    • ניסה להסיר את ההתקנה, ולהתקין את הגרסה האחרונה מ- ftecu.com. עדיין תקוע בטעינה ...
    • לא הצליח להבהב ECU במהלך סוף שבוע מירוץ בפעם השנייה השנה .. בגלל בעיות שרת? מאוד מתסכל ... אין בעיות בחיבור לאינטרנט, ואין תוכניות אחרות הפועלות ברקע (PC ייעודי).
  • rpcox@cox.netrpcox@cox.net הודעות: 3Verified User

תודה קנט, אבל עבדתי עם מחשבים / רשתות וכתבתי תוכנה בערך 20 שנה. זה לא נושא של אפליקציות רקע. מהי IP היעד והיציאה של חבילת הכוונון?

• rpcox@cox.netrpcox@cox.net הודעות: 3Verified User

התעלם. לא נעשו שינויים בסוף, אבל עכשיו זה טוען

👍️

• scottyman0826@yahoo.comscottyman0826@yahoo.com הודעות: 2Verified User

שלי עושה את אותו הדבר. שלחתי בדוא"ל לקבוצת המכירות. הסרת ההתקנה / התקנה מחדש מספר פעמים. הפעלה מחדש. שום דבר לא עוזר. מאוד מתסכל ואם זה לא עובד אז יש לי משקל נייר יקר מאוד.

• AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com הודעות: 11Verified User

כן, שלי עושה את אותו הדבר. זה התחיל יום ראשון אחר הצהריים. עשיתי את כל הסרת ההתקנה / אתחול מחדש / הורדת תוכנה חדשה / התקנה מחדש של דבר. בבקשה ייעץ...

יש לנו בעיה בשרת שאנחנו עובדים עליה כרגע. מצטער על העיכוב.

השרת מגבה.

• Adam OranchakAdam Oranchak הודעות: 6Verified User
    נערך November 2019

אני מקבל חלון אנימציה זה שלא נגמר לעולם. שים לב שאני מנסה להסתכל על המפות שלי מבלי להיות מחובר לאופניים. האם זה משנה?

זה לא אמור לעשות את ההבדל, אתה יכול להסתכל על כל הקבצים השמורים בתוכנה שלך. נסה להסיר את התקנת התוכנה, להפעיל מחדש את המחשב שלך ולהתקין מחדש את התוכנה.

• tkanel@icloud.comtkanel@icloud.com הודעות: 1Verified User

שלום, נראה שאני חווה את אותו מסך "טוען ..." כשמנסים להסתכל על המפות שלי עם / מחוץ האופנוע שלי מחובר. הסרתי (אפילו הסרתי מהרישום) והתקנתי מחדש ללא הצלחה בהטענה. האם יש עוד משהו שאני יכול לעשות כדי שאוכל להשתמש בתוכנית?

• Adam OranchakAdam Oranchak הודעות: 6Verified User

אני חייב לומר, כוונון במסלול הוא כמעט בלתי אפשרי מכיוון שרוב המסלולים רחוקים עבור שירות סלולרי טוב. זו בעיה גדולה. האם יש פתרון שבו בעל רישיון רשום כהלכה יכול לקבל גרסת מטמון של התוכנה שמתעדכנת מאוחר יותר כאשר קישוריות האינטרנט טובה יותר?

היכנס או הירשם כדי להגיב.