Forum wsparcia

Zx6-r 2007 Qs Module

motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

Cześć. Mam problem z modułem Qs kawa Zx6R 07, 21175-0109. Moduł jest włączony, ale nie działa z typem 4. Czy mógłbyś sprawdzić, na czym polega problem? Dziękuję Victor

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Podaj nam więcej szczegółów na temat tego, jak doszedłeś do tego problemu. Nie pojawiły się żadne komunikaty o błędach, gdy plik został włączony z włączonym modułem do ECU? Sprawdziłeś czujnik? https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    Cześć. Nie, proces pisania kończy się pomyślnie. Opcja qs jest włączona. Próbowałem nawet przekazać GND bezpośrednio przez qs typu 4, ale to nie działa. Proszę o problem w pliku. Dziękuję Ci

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy sprawdziłeś czujnik za pomocą wcześniejszego łącza wideo?

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    tak, to nie działa.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Skąd kupiłeś zestaw? I kiedy?

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    Numer zamówienia: 5481

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Z kogo (w jakim sklepie) kupiłeś zestaw? A kiedy go kupiłeś?

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    Bezpośrednio od ciebie. 8 czerwca 2016 11:49

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Więc używasz go od tego czasu, a teraz nie działa? A może właśnie teraz go zainstalowałeś?

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    Zainstalowany teraz Ecu nie miał QS, ponieważ nie był jeszcze dostępny w oprogramowaniu. Kent, nie chcę być impertynencki, ale czy sprawdziłeś, czy moduł działa? Mówię to, ponieważ klient czeka na odpowiedź i wymieniam opinie na tematy komercyjne na forum

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Moduł QS jest z plikiem Kawasaki ZX-6R 2007 od 2010 roku. I tak, jest w pełni funkcjonalny od samego początku.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Problem jest z twoim czujnikiem, jeśli wyniki testu to pokazały.

  • motowatio@motowatio.commotowatio@motowatio.com Posty: 10Verified User

    Kent, motywowani komentarzami, zmieniliśmy czujnik, ale nadal nie działa. Aby go odrzucić, poprzez sam typ 4, jeśli podasz gnd do linii L złącza diagnostycznego, to również nie zadziała. Sprawdziliśmy również ciągłość drutu od złącza diagnostycznego do kalkulatora i jest w porządku. Po raz pierwszy zobaczyłem, że moduł QS w soft był rok 2017. Nie rozumiem jednak, że potwierdzasz, że masz klientów z tym modułem działającym idealnie. Próbowałem też flashować z plikiem (genetycznym), ale nie mogę go uruchomić. Motocykl uruchamia się i działa, ale nie przecina qs. Z mojej strony nie mogę zrobić więcej. Thks

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jakiego czujnika QS używasz? Czy możesz opublikować zdjęcie?

  • dimbusa13@gmail.comdimbusa13@gmail.com Posty: 12Verified User

    Witaj, chcę sflashować kalkulator z tego samego modelu 21175-0109 z włączoną opcją qs, ale widzę, że typ QS typ 13 to 6-pinowa wtyczka diagnostyczna, a rower ma 4-pinową wtyczkę diagnostyczną. mój klient mówi, że w ubiegłym roku miałeś taki sam problem jak wcześniej. Zmodyfikował ecu za pomocą ftecu w 01/2019 i włączył qs, ale nigdy qs nie działa (inny tuner) nawet przy zwarciu na kablach qs. Czy przetestowałeś go w tego typu kalkulatorze 0109? Dzięki

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.