Forum wsparcia

Okablowanie szerokopasmowe O2

Bikermike2024@gmail.comBikermike2024@gmail.com Posty: 1Verified User

Cześć, mam gsxr1000 z 2018 r. z filtrem powietrza aftermarket i usuniętymi zaworami wydechowymi. Przeprowadziłem nieograniczony flash i teraz próbuję trochę dostroić, więc muszę zainstalować czujnik szerokopasmowy. Mam problemy między 4000-6000 obr./min przy przepustnicy przelotowej, co jest około 5% przepustnicy, daj lub weź. Kiedy mam te obroty przy przepustnicy przelotowej, słyszę trzaski i zacinanie się. Opis jest najlepszy, jaki mogłem wymyślić, aby to opisać. Jeśli jadę na przepustnicy, zatrzymuje się i nie ma problemu z mocą w całym zakresie obrotów. Czy ktoś inny tego doświadczył? Nie pojawiają się żadne kody, ale fi jest włączone. Czy istnieje sposób, aby podłączyć czujnik szerokopasmowy bezpośrednio do wiązki motocykla, a ECU i platforma flashtune umożliwiają aktywne strojenie, czy muszę po prostu założyć wskaźnik i wykonać mapę bazową na podstawie tego, co widzę? Jeśli to możliwe, czy ktoś ma schemat okablowania? Czy możliwe jest, że mój TPS powoduje problem? Jeśli tak, jak skalibrować w tym roku? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie, które może mieć Mike

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.