Forum wsparcia

Uprzęże rowerowe nie działają

Witam wszystkich, mam numer ecu 2021 mt07 eu BAT-8592A-10. Miałem tę wiązkę już od dłuższego czasu, ale nigdy nie działała. Rozwiązałem już problem 5 razy, wszystko sprawdza, czy wszystkie kable są we właściwej pozycji, ale kiedy podskakuję żółte i czerwone przewody, kiedy włączam zapłon, pompa paliwa wydaje tykający dźwięk przez kilka sekund, a na das mówi ERR, potem włączam komputer, a kiedy próbuję sflashować, kończy się niepowodzeniem. Czy to możliwe, że mój komputer nie jest wystarczająco mocny lub czy jestem w mobilnym hotspocie? Wszystkie kabiny są zablokowane i całkowicie osadzone, ale motocykl nadal wydaje tykający dźwięk, z góry dziękuję za pomoc

Komentarze

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User
    edytowano February 12

    Witam. Dzieje się tak w przypadku Yamahy 700. Będziesz potrzebował dostępu do ECU. Chcę, abyś uruchomił oprogramowanie i wybrał plik mapy, który chcesz sflashować. Upewnij się, że ustawienia na mapie są zgodne z Twoimi potrzebami. Podłącz kabel USB do bocznej uprzęży roweru i do komputera. Odłącz ECU od uprzęży rowerowej i włącz zapłon roweru. W obszarze urządzenia wybierz opcję zapisu ECU. Nie podłączaj ECU do czasu pojawienia się komunikatu o drugim kluczyku. Kiedy wybierzesz opcję zapisu ECU, nastąpi pewne ładowanie i monit o włączenie klucza, ponownie nie podłączaj jeszcze ECU. Przydzieli licencję, a następnie poprosi o odłączenie 6-pinowego złącza, następnie wyłączy zasilanie, a następnie podłączy 6-pinowe złącze. Następnie pojawi się monit o ponowne włączenie, to znaczy podłączenie ECU i naciśnięcie OK. W tym momencie warto zacząć pisać. Mikrofon

Ta dyskusja została zamknięta.