licentie is eigendom van mij maar herkent niet wanneer ik probeer te flitsen

in R3
Het toont al mijn gelicentieerde ecu's, maar wanneer ik probeer de ecu te schrijven, zegt het dat het eigendom is van een andere gebruiker, wat ik ben, wat is het probleem?
Meld je aan of registreer je om te reageren.
Comments
Is dit hetzelfde account dat u gebruikt? Hetzelfde licentienummer?
Is er een manier om na te gaan welke licenties worden overgedragen tussen accounts aan het einde van het bedrijf? Ik weet dat het niet wordt bijgehouden in mijn persoonlijke account, maar wist niet zeker of dat aan uw kant kon worden gezien. Bedankt voor de hulp aan de telefoon vandaag, zal morgen niet weten wat er met mijn tuner is, ik heb hem vanavond gesproken
Ja, licentieoverdrachten worden geregistreerd, maar dat is een admin-backend-deal die enige tijd kost om op te graven. Het belangrijkste aspect van de zaak is dat de licentie voor die ECU nog steeds op zijn naam staat en moet worden overgedragen aan u.