Forum wsparcia

Ig. Mapa czasu

matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com Posty: 8Verified User

Więc to jest mój pierwszy raz, kiedy pracuję z tym oprogramowaniem i jestem trochę zagubiony. Pracujemy nad kompilacją Mt09 Show/Stunt i wpadliśmy na pomysł, aby dodać kilka Decel Pops. Jeśli wcześniej robiłem to tylko w samochodach. Ponieważ jest to inne oprogramowanie, jestem trochę zdezorientowany. W mapie zapłonu nie ma wiersza liBL4gitOhqM TPS. Czemu? czy mogę po prostu zmienić wartość? najmniejsza przepustnica % to 0,6 atm. Co się stanie, jeśli zmienię to na 0? Wiem, że to jest złe dla silnika, ale jak powiedziałem, to jest dla Stunt/Showbike, który nie musi działać w nieskończoność.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, powinieneś być w stanie ustawić oś na 0, jeśli chcesz. Daj mi znać, jeśli ci to nie pozwoli. Dzięki, Jasonie A.

  • matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com Posty: 8Verified User

    Cześć Dziękuję za odpowiedź! Testowałem to z 0,6 0,7 (oryginalne wartości) i działało dobrze :D Pozwoliłem mi zmienić to na 0 i 0,5, ale nie wiem, czy to zastosuje jako takie. Ale przetestuję to, kiedy śnieg w końcu się stopi. Będę na bieżąco informować Matthiasa B. Ps. Jeśli chcesz sprawdzić, co zrobiono, Tune należy przesłać na mój Profil.

  • co zrobiłeś, żeby wyskoczyć w decelu? mam zx6r 2010

  • matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com Posty: 8Verified User

    @tec.claudiocampos@yahoo.com.mx Cofnąłem taktowanie w Decel (0 i 0.7% TPS) do -5 do -20 stopni. w wieku 5 lat będziesz miał mniej intensywne trzaski niż w wieku -20. ale pamiętaj, że to szkodzi Twojemu silnikowi.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.