Forum wsparcia

cześć Jestem nowy w społeczności

2

Komentarze

  • Przepraszamy. teraz mam ten problem !!

  • czy możesz mi pomóc!!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie możesz odczytać tego ECU, dopóki nie zostanie pomyślnie sflashowany za pomocą naszego oprogramowania. Powinieneś być w stanie napisać ECU, czy flashujesz na ławce, czy po stronie roweru to ECU? Dzięki, Jason A.

  • Próbuję z innym cdi i to ten sam problem. proszę pomóż mi!! co mogę zrobić?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy używasz uprzęży po stronie roweru czy ławki?

  • ławka arnes

  • Oboje to.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Pobierz tester ciągłości i sprawdź wszystkie przewody w wiązce. Wystąpił problem sprzętowy uniemożliwiający komunikację z ECU.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Upewnij się również, że postępujesz zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi przez oprogramowanie. Zacznij od wszystkiego, co jest podłączone, ale nie ma zasilacza podłączonego do uprzęży. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi włączania i wyłączania zasilania, podłączając i odłączając zasilacz od uprzęży warsztatowej. Dzięki, Jason A.

  • wszystko gotowe, zrób to !! wszystko jest w porządku

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Więc mógłeś sflashować plik do ECU? A może mówisz, że sprawdziłeś wszystkie przewody za pomocą testera ciągłości? Jeśli nadal utkniesz, oznacza to problem z twoim sprzętem, ponieważ oprogramowanie nie może komunikować się z ECU.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Zrób test interfejsu i daj mi znać, jakie masz wyniki. W pakiecie Tuning Suite wybierz kartę Pomoc, a następnie Testuj interfejs. Wybierz Test Inputs i chcę tylko liczbę w nawiasach, a nie kolorowe kropki. Podaj numer, gdy wszystko jest podłączone, ale brak zasilania uprzęży. Następnie numer ze wszystkim podłączonym do zasilania plus moc do uprzęży na ławce. Upewnij się, że ECU jest podłączony do uprzęży warsztatowej podczas tego testu. Dzięki, Jason A.

  • Robię to krok po kroku, ale nic

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nic nie jest dokładną liczbą, której szukam. Kliknij kartę Pomoc, a następnie Interfejs testowy. Zobaczysz wyskakujące okno. Powinieneś zobaczyć cyfrę 0–40. Podaj mi te liczby, abym mógł pomóc w rozwiązaniu problemu. Dzięki, Jason A.

  • 37 i 7

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć. Podczas tego testu chcesz podłączyć kabel USB do komputera, a następnie z drugiej strony podłączyć uprząż warsztatową, a następnie ECU do uprzęży warsztatowej. Chcesz, aby Twój zasilacz był podłączony do gniazdka ściennego, a nie do listwy zasilającej lub listwy przeciwprzepięciowej. Proszę, podaj mi swoje wyniki bez zasilania ECU, a następnie z zasilaniem ECU za pośrednictwem zasilacza. Daj mi znać, które liczby odzwierciedlają który test. Dzięki, Jason A.

  • nie wiem czy to ważne !! na zdjęciu powiedział 6 pinowe ławki harnes i ma tylko 5 pin.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    To ma znaczenie. Musisz uważnie przeczytać nasze instrukcje lub prośby i postępować zgodnie z nimi, jeśli chcesz nam pomóc w rozwiązaniu problemów z flashowaniem. Co masz na myśli mówiąc „ma tylko 5 pinów”?

  • pierwsza liczba bez mocy w ECU to 37, a połączona z ECU to 37 i 7

  • i podłączam wszystko bez zasilania do gniazdka w ścianie wynosi 30

  • Co masz na myśli mówiąc „ma tylko 5 pinów”? tak, w programie w dół licencji lub mapy zx6r jest tekst i napis: Bench Harness 6-Pin Type 12, ale moje harnes mają tylko 5 pinów lub 5 kabli. próbuję wysłać Ci zdjęcia, ale ten czat nie pozwala na to

  • Próbuję wysłać Ci zdjęcia, ale nie mogę

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Oznaczenie „6-pinowe” dotyczy złącza kabla USB Data Link, a nie liczby przewodów wychodzących z wiązki przewodów.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cyfra 7 wskazuje, że masz problem z czerwonym przewodem. Sprawdź ciągłość tego przewodu za pomocą multitestera.

  • Cyfra 7 wskazuje, że masz problem z czerwonym przewodem. Sprawdź ciągłość tego przewodu za pomocą multitestera. Okej, czerwony przewód to przewód zasilający, prawda?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie dokładnie. Przenosi napięcie, ale także inne. Sprawdź to dokładnie.

  • Cześć Kent, sprawdzam wszystkie przewody i wszystko jest w porządku, ale widzę, że uprząż do połączenia z USB na kolanach ma grę lub nie jest dobrze włożona, to prawdopodobnie problem

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie jestem pewien, co masz na myśli ... czy możesz zamieścić zdjęcie tego, o czym mówisz. Jak sprawdziłeś czerwony przewód? Czy używałeś multimetru?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.