Forum wsparcia

błąd: nie można zainicjować modułu ECU GSXR1000 w 2017 roku

cześć, nie mam problemu z odczytaniem mojego kalkulatora, ale kiedy próbuję pisać na nim, po komunikacie „sprawdzania ECU”, pojawia się komunikat: „błąd zauważalny przy inicjalizacji ECU” to połączenie kablowe stołu. nie miałem wcześniej problemu i pojawia się ten sam komunikat bez względu na mapę, którą próbuję załadować.

«1

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przejdź przez procedurę, którą wykonujesz, aby uzyskać ten komunikat o błędzie, ponieważ nasz system nie pokazuje, że faktycznie zbliżasz się do procesu flashowania. Musisz wziąć udział w procesie, aby otrzymać ten komunikat, a następnie pojawi się on w naszym systemie.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Dzięki, wydaje się, że teraz działa dobrze.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    przepraszam, to działało uncję, miałem utratę połączenia z Internetem (mój telefon), a kiedy próbuję ponownie, nadal mówi „nie mogę zainicjować ECU”

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    dostałem komunikat zablokowany w ECU?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    OK, widzimy twoją licencję w stanie „próby”, więc ją zresetowaliśmy. Twój telefon nie zapewnia wystarczająco dobrego połączenia do flashowania, ponieważ sygnał spadł podczas flashowania, licencja uległa awarii i przeszła w stan „próby”.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    wybieram zapis mapy na ECU, sprawdzanie ECU podłączanie wiązki przewodów lub klucz na econnect odłączanie wiązki przewodów itp. itp. podłączanie wiązki przewodów lub klucz ECU sprawdzanie ECU błąd ECU błąd ECU

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zobacz powyższą wiadomość, została edytowana zaraz po jej wysłaniu.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    na razie muszę jechać na torze wyścigowym (więc muszę iść do pudła), muszę nowego ACU, którego nigdy nie użyłem .... dzięki szybkiej odpowiedzi, oddzwonię, jak tylko będę gotowy. Fabian

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    próbuję ponownie, nadal błąd ECU zablokowany ... czy możesz go odblokować, proszę?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Mój ECU jest zablokowany i ma ustawienie .. Naprawdę muszę go ulepszyć, jesteśmy w środku 24-godzinnej Bowl of Gold ..... jeśli możesz mi pomóc? Fabian

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Licencja jest w stanie dziewiczym, nie jest zablokowana.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    przepraszam, dlaczego to mówi, że ECU jest zablokowany? mogę to przeczytać, ale nie mogę tego zrobić. dostałem komunikat po sprawdzeniu ECU: „Status: Błąd: ECU Zablokowany” nie rozumiem ... działało dobrze uncji .... czy to jest odpowiednia licencja? czy muszę wypróbować inny kalkulator (mam teraz 2 w magazynie ...)?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Cześć, właśnie przeczytałem twój post o flashowaniu starej mapy w ECU z mojej ostatniej miski złota, ale nie jestem pewien co do pliku źródłowego. jak go zmieniam .... na szczęście mam dwa nowe ECU. czy możesz w tym pomóc?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    Proszę zamieścić zrzut ekranu komunikatu o błędzie. W którym momencie podczas próby flashowania pojawia się ten komunikat o błędzie? Nie ma innych komunikatów o błędach?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    dzieje się to zaraz po sprawdzeniu ECU, kiedy próbuję napisać na nim moją mapę (używam od 2017 roku):

    s0LhygwMN68Vg96b7PoaKjQQVVzM4

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    cześć, wciąż próbuję pisać na moim kalkulatorze, ale wciąż ten sam problem, dostałem komunikat ECU ZABLOKOWANY co mogę zrobić czy mogę spróbować z innym ECU? (Mam 2 fabrycznie nowe w magazynie) !! kliknij to szybko przed wyścigiem złotej miski !!!

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy używasz zestawu lampy stołowej lub zestawu rowerowego?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    używam zestawu ławkowego.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    OK, dziękuję, sprawdzę to i skontaktuję się z Tobą jak najszybciej.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy możesz spróbować z innym ECU, aby sprawdzić, czy występuje problem? Jeśli możesz sflashować drugi ECU bez problemu, możesz wysłać nam ECU, który najwyraźniej jest zablokowany, abyśmy mogli tam wejść i go poprawić.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Nie mam przy sobie innej licencji na komputer, mam tutaj dwie inne, ale bez licencji, czy można przenieść licencję? są 17k02 (nowe modele)

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano September 2019

    Na koncie masz już dwie pierwotne licencje.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    w rzeczywistości mam dwa inne numery licencji, których nigdy nie użyłem ... jakie są te licencje? 5A8B9241 i E179F5DF

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, ci dwaj.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    ok, czy mogę użyć jednego z nich na moim nowym ECU?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User
    edytowano September 2019

    Napisałem o moim nowym ECU używając nowej licencji bez żadnego problemu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, możesz użyć jednego z nich.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie jestem pewien, o czym dokładnie mówisz? Który to plik dokładnie proszę?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    potem próbuję ponownie inny uszkodzony ECU, dostałem ten sam zablokowany komunikat.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Używam jednego z moich plików, flashuję nowy ECU przy użyciu nowej licencji i działa dobrze.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.