Forum wsparcia

Nie można zaimportować z komputera

więc kiedy wybieram import z komputera, pojawia się okno, ale okno jest puste i nie ma gdzie wybrać importu.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jakiego dokładnie pliku używasz?

  • dillondewitt22@gmail.comdillondewitt22@gmail.com Posty: 6Verified User

    Próbuję użyć mapy Power Commander, ale opcja importowania nigdy się nie pojawia

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Do którego pliku próbujesz zaimportować mapy komputera?

  • dillondewitt22@gmail.comdillondewitt22@gmail.com Posty: 6Verified User

    to japońska wersja Mt07 2016, jeśli o to ci chodzi

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie widzimy żadnych problemów z plikiem, gdy wybierzesz moduł importu komputera, otworzy się okno z widocznym przyciskiem „Wyodrębnij tabelę paliwową z pliku”, a kliknięcie tego przycisku spowoduje otwarcie plików na komputerze.

  • dillondewitt22@gmail.comdillondewitt22@gmail.com Posty: 6Verified User


    to wszystko, co dostaję po otwarciu importu paliwa do komputera

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jakiej wersji systemu Windows używasz?

  • dillondewitt22@gmail.comdillondewitt22@gmail.com Posty: 6Verified User

    Windows 10

  • dillondewitt22@gmail.comdillondewitt22@gmail.com Posty: 6Verified User

    próbowałem usunąć i ponownie pobrać całe oprogramowanie, a nawet pobrałem różne pliki, wszystkie są w ten sam sposób, bez opcji importowania

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, W naszym pakiecie tuningowym mamy dwa japońskie MT07 2016. Sprawdziłem oba te elementy i nie jestem w stanie odtworzyć tego samego problemu, który masz (patrz obrazek powyżej) Czy możesz pobrać oprogramowanie na inny komputer, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje? Dzięki, Jason A.

  • frekkefrekke Posty: 6Verified User

    Mam dokładnie ten sam problem z systemem Windows 7 Professional z dodatkiem Service Pack 1.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj pobrać najnowsze oprogramowanie do strojenia. Nie jesteśmy w stanie odtworzyć tego problemu.

  • matt.ihnen@gmail.commatt.ihnen@gmail.com Posty: 8Verified User

    Ten sam problem na moim laptopie z systemem Windows 10. Wypróbowałem to na moim komputerze stacjonarnym (również z systemem Windows 10) i działa dobrze. Oba korzystają z najnowszej wersji oprogramowania. Jako możliwe obejście, jeśli możesz znaleźć inny komputer, który będzie działał, załaduj mapę paliwa komputera na mapę podstawową, a następnie zapisz na swoim koncie, a następnie załaduj melodię na laptopa. Jest to zdecydowanie błąd oprogramowania, który nie został naprawiony. Jeśli ktoś w ftecu chciałby pomóc w debugowaniu tego, mogę to odtworzyć i jestem inżynierem oprogramowania wbudowanego w mojej codziennej pracy, więc prawdopodobnie mogę ci pomóc.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, spójrz tutaj, jak jeden użytkownik rozwiązał ten problem: https://forum.ftecu.com/discussion/767/fz1-power-commander-file Dzięki, Jason A.

  • matt.ihnen@gmail.commatt.ihnen@gmail.com Posty: 8Verified User

    Mogę potwierdzić, że to rozwiązuje również problem. Najwyraźniej w tym oprogramowaniu nie można używać współczynnika skalowania tekstu innego niż 100%.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.