Forum wsparcia

Wyłącz immobilizer

roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk Posty: 11Verified User

Usunąłem immobilizer z mojego Yamaha r1 2010, ale jak mogę wyłączyć immobilizer w pakiecie tuningowym FTecu? Dzięki :-)

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Musisz wziąć plik modelu z USA z tego samego roku (14B-8591A-20) i ustawić moduł „US Harness Config” na „FALSE”, a następnie sflashować go do ECU.

  • roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk Posty: 11Verified User

    Dzięki :-) Jednak nadal mam problemy .. Mam kod błędu 39 i czytałem w Internecie, że jeśli spróbujesz uruchomić rower 5 razy, przejdzie on w tryb blokady lub tryb dealera, ale z właściwa „naprawa” może usunąć wszystkie kody błędów podczas flashowania go za pomocą FTecu, coś na temat pełnego formatu ecu .. czy możesz pomóc? :-) ps to rower UE

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy masz na rowerze moduł paliwowy Piggyback Bazzazz?

  • roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk Posty: 11Verified User

    Miałem pełny system bazzaz, ale to jest teraz odłączone, i nie sądzę, że to ECU się smażyło, ponieważ mogę z powodzeniem czytać i pisać, a dziwne jest to, że kiedy flashuję go plikiem UE (14B-8591A-00) nie ma błędu, ale nie można go uruchomić z powodu brakującego immobilizera, który zepsuł się po awarii: - / Próbowałem przeinstalować zgodnie ze schematem okablowania w USA, ale nie mam szczęścia. mimo że nie jestem 100% na pewno mam odpowiedni schemat okablowania w USA. czy wszystkie ECU o numerze części (14B-8591A-00 + 20 + 30) są takie same? myślałem, że może to było po prostu inne oprogramowanie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy przed rozpoczęciem tego wątku wystąpił błąd kodu 39?

  • roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk Posty: 11Verified User

    tak

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy musiałeś wykonać jakąkolwiek ponowną instalację przy pomocy kontrolera Bazzazz? Jeszcze raz sprawdzę wszystkie twoje połączenia.

  • roberto@manzo.dkroberto@manzo.dk Posty: 11Verified User

    Nie .. kiedy pierwszy raz zainstalowałem system bazzaz, nie miałem problemu. Zauważyłem, że nawet po tym, jak dokonałem ponownej instalacji wtyczki do podłączenia ECU do USA. Nadal mam błąd z amerykańskim filem i bez błędu z filtrem UE. Mam zamiar dwukrotnie sprawdzić.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jeśli podłączasz rower do specyfikacji amerykańskiej bez immobilizera, upewnij się, że używasz pliku US z US Harness Config ustawionym na PRAWDA. Jeśli używasz pliku US z rowerem podłączonym do specyfikacji UE i bez immobilizera, pamiętaj, aby ustawić US Harness Config na FALSE. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.