Forum wsparcia

Dostępność pliku CBR1000RR z dodatkiem SP1 2019

2»

Komentarze

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, czy Flash Tune będzie w stanie zapewnić prawidłowe mapowanie dla 38770-MKF-LK2 (2019 CBR1000RR SP)? Dzięki, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, Gdy plik zostanie poprawnie zdefiniowany, tak, będzie miał prawidłowe mapowanie dla numeru części ECU. Tak, trwa to znacznie dłużej niż zwykle ze względu na złożoność pliku Hondy i innych projektów obciążających głównych programistów. Próbowałem znaleźć proste, szybkie rozwiązanie, które nie działa, więc teraz musimy poczekać. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, mogę docenić, że 2019 SP1 nie jest jedynym projektem, ale jestem w miesiącu 5, czy są realistyczne ramy czasowe, w których mogę coś przewidzieć? Dziękuję, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, nie mam dobrego ram czasowych, które mogę ci podać w tej chwili. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, chciałbym uniknąć innych możliwości rozwiązania, jakiś postęp? Dziękuję, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, nie jestem pewien, co rozumiesz przez „inne ścieżki”. Obecnie nie ma postępu, jednak obecnie testujemy nową wersję oprogramowania. Ta wersja powinna pomóc nam wrócić do ECU Hondy. Dzięki, Jason A.

  • biketech1200@yahoo.combiketech1200@yahoo.com Posty: 1Verified User

    Mam nadzieję, że niedługo.. ZROBIŁEM TEGO SAMEGO GŁUPIA.. CZEKAM NA 38770-MKF-LG2.. SZCZĘŚLIWOŚĆ ROWER DZIAŁA OK POZA TC I KONTROLĄ NA KOŁACH POZA KONTROLĄ... CZASAMI TO DZIAŁA CZASAMI NIE I NIE MOŻNA REGULOWAĆ PONIEWAŻ NIE MUSISZ PODEJŚĆ DO ECU, ABY FLASH TYCH ROWERÓW GORĄCO POLECAM ZMIANA NAZWY FOLDERU W MENEDŻERZE PLIKÓW NA 2017-2018, A NIE BIEŻĄCY 2017-2019, PONIEWAŻ NIE MA TAM MAP NA 2019+. UŻYŁEM PLIKU 38770-MKF-L02, PONIEWAŻ BYŁ DO WŁAŚCIWEJ WERSJI ROWERU I PO PROSTU ZAKŁADAŁEM, ŻE NIE ZAKTUALIZOWANO DO WYMIENIONEGO NUMERU CZĘŚCI. GŁUPI BŁĄD, ALE ŁATWY DO POPRAWIENIA. Łączność ......

  • tyler6696@gmail.comtyler6696@gmail.com Posty: 2Verified User

    Nie zmapowałem mojego 21 1000rr, mając nadzieję na aktualizację, abym mógł go flashować.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie poruszaliśmy tego od dłuższego czasu i jeszcze trochę potrwa, zanim się do tego przyjrzymy. Dzięki, Jasonie A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, Jakaś aktualizacja dotycząca możliwości zapewnienia prawidłowego mapowania dla 38770-MKF-LK2 (2019 CBR1000RR SP)? Dziękuję, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jakie jest dobre słowo? Dzięki, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, Jeśli nie masz rozwiązania, czas „powrócić do tego”. Dziękuję, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User
    edytowano March 2023

    Jason, jak idzie ten plik SP1 2019? Dzięki! Jerrod

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    Witaj Jerrod Przepraszamy za opóźnienie. Jestem nowy w twoim problemie i mam nadzieję, że pomogę. Jason zmarł w zeszłym roku w wypadku rowerowym. Wiem, że nie ma go w kolejce, ale będę pracować, aby go odzyskać. Czy możesz wysłać mi e-mailem swój odczytany plik, abym mógł to zrobić?

  • seelenstarke@yahoo.comseelenstarke@yahoo.com Posty: 2Verified User

    Cieszę się, że zobaczyłem ten ciąg! Zamierzałem kupić kolejną licencję FT dla zakupionego w 2019 r. modelu CBR1000RR SP1… i okazało się, że tworzenie i dostarczanie pliku mapy zajęło mi ponad rok! Wow. Jerrod - czy kiedykolwiek dostali coś od ciebie za twój rower?

  • seelenstarke@yahoo.comseelenstarke@yahoo.com Posty: 2Verified User

    Potrzebuję tej starej dziewczyny ziejącej ogniem. Co z plikiem mapy? Czy kiedykolwiek to ukończycie?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.