Forum wsparcia

KAWASAKI ZG1400 2015

100.motos@orange.fr100.motos@orange.fr Posty: 20Verified User

Witam, czy możliwe jest flashowanie francuskiego numeru referencyjnego pudełka 21175-0759 z obrazami z USA. serdecznie

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, nie radziłbym flashować twojego francuskiego ECU nieprawidłowego numeru części lub regionu. Ten ECU jest jednak czytelny. Możesz odczytać plik, wysłać go, a programiści mogą stworzyć plik dla Ciebie. Pamiętaj, że może to zająć dużo czasu, ponieważ w tej chwili są one bardzo zabezpieczone. Pozdrowienia

  • 100.motos@orange.fr100.motos@orange.fr Posty: 20Verified User

    Witam Dziekuje za odpowiedz Zaryzykowalem flashowanie modelem US to dzialalo na motocyklu ale sa funkcje które nie dzialaja Motocykl restartuje i dziala dobrze. Przekazałem ci plik za pośrednictwem mojego konta ECU Play, jeśli możesz oglądać siebie, gdy masz czas. Dziękuję

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano June 2022

    Cześć, czy plik, który próbujesz wysłać, jest oryginalnym plikiem odczytanym z ECU przed wprowadzeniem jakichkolwiek modyfikacji. Ważne jest, abyśmy otrzymali z ECU oryginalny plik w niezmienionym stanie lub nie będziemy mogli go prototypować. Jeśli nadal masz oryginalny niezmieniony plik z ECU, prześlij go bezpośrednio przez e-mail, abym mógł wysłać go do rozwoju. Pozdrowienia

  • 100.motos@orange.fr100.motos@orange.fr Posty: 20Verified User

    Cześć tak to jest oryginalny plik motocykla przed jakąkolwiek interwencją Dziękuję

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Ok, nie krępuj się wysłać go do mnie e-mailem, a ja wyślę go do rozwoju. Czyli ECU będzie 2015 KAWASAKI ZG1400 21175-0759 i region UE/Francuski poprawny? Pozdrowienia

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.