פורום תמיכה

08 Yamaha R6 13s-8591a-60 עולה סרק

rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com הודעות: 21Verified User

היי, קניתי את ה-R6 הזה ממישהו אחר, הבעלים הקודם ערך אותו על ידי מישהו אחר. יש לי גישה לדינו וקניתי את הרישיון ואני מתכנן לכוון אותו. לפני מהבהב קובץ 13s-8591a-60 (גנרי) ללא הגבלה על סרק האופניים בסדר גמור. ברגע שהבהבתי 13s-8591a-60 (גנרי) ללא הגבלה, לאופניים התחיל סרק עולה. יש לי ftecu QS וניסיתי להבהב את הקובץ השני אבל אין להם אפשרות QS להפעיל. יש עצות בעניין הזה? לא החלפתי שום דבר מהקבצים. Bc לא הצלחתי להשיג את זה ב-dyno בגלל שרציתי לתקן את בעיית הסרק.

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User

היי, אתה יכול לפרט על הסרק העולה? האם הוא גועש, סרק גבוה ממה שהיית רוצה וכו'. האם זה קורה בחימום? האם בדקת גם את מצב לוחיות המצערת/להבים של האופניים? בברכה

• rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com הודעות: 21Verified User

היי לאופניים לא היו בעיות בעבר אז אני יודע שזה לא מכני. כשהוא קר לחלוטין הוא נדלק רגיל וללא סרק עולה. ברגע שהאופניים חמים וצאו לרכיבה ותחזרו. אם אני סוגר אותו ואדליק אותו שוב. זה יעלה ל-5k החזק אותו לשנייה וירד בחזרה למטה. ככל שהאופניים מגניבים יותר כך הם עושים זאת פחות. גם אני חיפשתי וזה מה שחנות אחרת כתבה בחזרה. "לאחד מקבצי ה-FTECU עבור ה-ECU המסתיים ב-60 יש שגיאה עבור סרק החימום. הייתה לי אותה בעיה בדיוק ב-3 R6 שונים בזמן בדיקת הקובץ."

מה מספר החלק של ה-ECU שלך? האם גם לך יש את אותו מצב עם קובץ המניות? בברכה

אוקיי, אז בדקתי את מפת מהירות ECT לעומת RPM Idle עבור Warmup/Base Idle והם בהחלט גבוהים בהרבה משאר המפות. ההצעה שלי תהיה להעתיק את ערכי התא Warmup/Base Idle Map ממפת 13S-8591A-20(US) Unrestricted למפה -60(Generic) וזה ככל הנראה יפתור את הבעיה שלך. הם לא מעתיקים בדיוק ברגע זה אז ייתכן שיהיה עליך להתאים אותם ידנית. נסה את זה ותודיע לי איך זה הולך. בברכה

• rpachec10@gmail.comrpachec10@gmail.com הודעות: 21Verified User

עסקה טובה, אני אעשה את זה. תודה. אני מקווה שזה יפתור את הבעיות

אין בעיה. תודיע לי איך זה הולך. בברכה

היכנס או הירשם כדי להגיב.