Forum wsparcia

Błąd czujnika szybkiej zmiany

Usterka czujnika szybkiej zmiany Popychanie nie działa. Czy tylko część ciągnąca może działać? Wyniki testu sprzętu Działa tylko z ściąganiem https://www.youtube.com/watch?v=vLImtsIhe4E

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wyślij mi swój czujnik, a przetestuję go, a następnie wyślę ci zamiennik. Zostaw notatkę w paczce ze wszystkimi danymi kontaktowymi, abym wiedział, jak się z Tobą skontaktować. Dzięki, Jasonie A.

  • woosuk81@naver.comwoosuk81@naver.com Posty: 6Verified User
    edytowano August 2021

    Mieszkam w Korei. Kupiłem quick-shift, 2021 0411. Wystąpił problem trzeciego dnia biegu. Email woosuk81@naver.com Czy powinienem wysłać towar pocztą międzynarodową? Kupiony dodatkowo 07/01/2021 Mój przyjaciel również użył go drugiego i pojawiły się trufle. Teraz działa dobrze, ale zostanie przetestowany narzekanie na niepokój.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jestem zdezorientowany, więc czasami czujnik nie działa, a innym razem jest w porządku? Nie masz ciągłości podczas testowania strony PUSH, ale czasami nadal działa na torze? Dzięki, Jasonie A.

  • woosuk81@naver.comwoosuk81@naver.com Posty: 6Verified User
    edytowano August 2021

    Funkcja push nie działa przez cały czas.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok, więc wyślij mi swój czujnik, a ja go przetestuję, a następnie wyślę ci zamiennik. Zostaw notatkę w paczce ze wszystkimi danymi kontaktowymi, abym wiedział, jak się z Tobą skontaktować. Dzięki, Jasonie A.

  • woosuk81@naver.comwoosuk81@naver.com Posty: 6Verified User

    Jeśli podasz mi swój adres, wyślę go. Numer telefonu +82010 8000 9110 woosuk@naver.com

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    FTECU Inc. 1010 N Batavia St STE J Pomarańczowy, CA 92867

  • woosuk81@naver.comwoosuk81@naver.com Posty: 6Verified User

    Czy dotarł czujnik szybkiej zmiany biegów? EMS (EB037694610KR)

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twoje czujniki zostały wysłane dzisiaj. Dzięki, Jasonie A.

  • woosuk81@naver.comwoosuk81@naver.com Posty: 6Verified User

    Czy był problem z czujnikiem, który ci wysłałem?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, oboje byli poza tolerancją. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.