Forum wsparcia

2017 SS SE Transmisja Tune

peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com Posty: 5Verified User

Niedawno kupiłem zestaw biegów 2019 i wymieniłem je w mojej skrzyni biegów. Wykonuję redukcję biegów 2019 na 2017. teraz muszę sflashować mój TCU, aby dostosować się do zmiany biegów i chcę również szybszą zmianę biegów. nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, dlatego pytam na forum. Czy mogę sflashować plik 2019 do 2017? lub co mam zrobić w tej części? Jestem trochę zakłopotany.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, musisz najpierw upewnić się, że numery części ECU są zgodne. Jaki jest numer części na ECU skrzyni biegów? Dzięki, Jasonie A.

  • peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com Posty: 5Verified User

    Ok, za chwilę wyciągnę moje tcu z sxs i podam informacje. Dziękuję Ci.

  • peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com Posty: 5Verified User

    Cześć, mój TCU mówi F8T76572 B57-00 6723

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, to jest twój ECU skrzyni biegów a nie ECU wtrysku paliwa prawda? Powinieneś być w porządku, aby sflashować plik GYTR w swoim ECU skrzyni biegów. Najpierw jednak wykonaj odczyt ECU transmisji, w ten sposób będziesz mieć dobrą kopię zapasową na wszelki wypadek. Dzięki, Jasonie A.

  • peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com Posty: 5Verified User
    edytowano August 2021

    dlaczego plik GYTR? Prawidłowo, tak jest napisane na TCU, a nie na ECU. Wymieniłem koła zębate w 2017 yxz na zębatkę w 2019, ponieważ yamaha dokonał redukcji w modelach 2019. Więc jestem trochę zdezorientowany twoim komentarzem. Plik GYTR byłby, gdybym otrzymał redukcję 70/30 GYTR, co nie jest prawdą. Dziękuję

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, przepraszam, myślałem, że jesteś klientem z przekładniami GYTR. Jestem 90% pewien, że plik 2019 B5H-00 nie będzie działał w ECU B57, jednak nie testowałem go. Upewnij się, że najpierw odczytałeś swój ECU, a następnie możesz sflashować według własnego uznania. Dzięki, Jasonie A.

  • yeuri_gs@hotmail.comyeuri_gs@hotmail.com Posty: 1Verified User

    Pozdrowienia. Właśnie wymieniłem siłownik sprzęgła mojego ss i instrukcja mówi, że po zmianie muszę skonfigurować punkt załączenia sprzęgła. Moje pytanie brzmi, czy mogę wykonać tę podziałkę za pomocą kabla strojenia transmisji ftecu. mam już wtrysk paliwa

  • peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com Posty: 5Verified User

    Niestety nie, nie możesz, tylko dealerzy mogą spowodować, że mogą kupić narzędzie diagnostyczne yamaha. chyba że chcesz wydać 1200+ w serwisie eBay, aby uzyskać narzędzie, ale jak słyszałem, potrzebujesz poświadczeń, aby się zalogować, więc nie przejmuj się. po prostu zanieś go do sprzedawcy i pozwól mi go poprawić. Muszę to też zrobić, odkąd zamieniłem biegi.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.