פורום תמיכה

שידור שידור SS SE 2017

peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com הודעות: 5Verified User

רק לאחרונה קניתי ערכת הילוכים לשנת 2019 והחלפתי אותם בתיבת ההילוכים שלי. מבצע את הפחתת ההילוכים לשנת 2019 בשנת 2017. עכשיו אני צריך להבהב את ה- TCU שלי, כדי להתאים להחלפת ההילוכים ואני רוצה גם להחלפה מהירה יותר. לא מצאתי מידע על זה ולכן אני שואל בפורום. האם אוכל להבהב את קובץ 2019 לשנת 2017? או מה אני צריך לעשות בקטע הזה? אני קצת המום.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, עליך לוודא שמספרי החלק של ה- ECU תואמים תחילה. מהו מספר החלק על ECU השידור שלך? תודה, ג'ייסון א.

• peter.24r@gmail.competer.24r@gmail.com הודעות: 5Verified User

אוקיי, אני אמשוך קצת את ה- tcu שלי מה- sxs ואספק את המידע. תודה.

היי, ה- TCU שלי אומר F8T76572 B57-00 6723

היי, זהו ECU ההולכה שלך לא ECU הזרקת הדלק נכון? אתה אמור להיות בסדר להבהב את קובץ GYTR ב- ECU השידור שלך. אנא בצע קריאה מוקדמת של ה- ECU לשידור שלך קודם לכן, כך שיהיה לך גיבוי טוב למקרה הצורך. תודה, ג'ייסון א.

נערך August 2021

מדוע קובץ GYTR? נכון, זה מה שנאמר ב- TCU לא ב- ECU החלפתי את ההילוכים ב- yxz 2017 להילוך בשנת 2019, שכן yamaha ביצעה הפחתה בדגמי 2019. אז אני קצת מבולבל מההערה שלך. קובץ GYTR יהיה אם אקבל את הפחתת GYTR 70/30 וזה לא המקרה. תודה

היי, אני מתנצל שחשבתי שאתה הלקוח עם ההילוכים של GYTR. אני 90% בטוח שקובץ B5H-00 לשנת 2019 לא יעבוד ב- ECU B57, אולם לא בדקתי אותו. הקפד לקרוא את ECU שלך תחילה ולאחר מכן אל תהסס להבהב על פי שיקול דעתך. תודה, ג'ייסון א.

• yeuri_gs@hotmail.comyeuri_gs@hotmail.com הודעות: 1Verified User

ברכות. הרגע החלפתי את מפעיל המצמד של ה- ss שלי והמדריך אומר שאחרי שינוי זה אני חייב להגדיר את נקודת ההתקשרות של המצמד. השאלה שלי היא אם אני יכול לעשות את הסיום הזה באמצעות כבל כוונון שידור ftecu. יש לי כבר את הזרקת הדלק

לצערי לא תוכל, רק סוחרים יכולים לגרום להם לרכוש את כלי האבחון של yamaha. אלא אם כן אתה רוצה להוציא 1200+ ב- ebay כדי לקבל את הכלי, אבל אז כפי ששמעתי אתה צריך אישורים כדי להיכנס, אז אל תטרח. פשוט קח אותו לסוחר ותן לי להתאים אותו. גם אני צריך לעשות את זה כי החלפתי את ההילוכים.

היכנס או הירשם כדי להגיב.