Forum wsparcia

Problem z logowaniem do oprogramowania Ftecu

blkviceblkvice Posty: 21Verified User

Cześć, nie mogę się zalogować po ostatniej aktualizacji oprogramowania, kiedy korzystałem z oprogramowania w kwietniu tego roku. Zrobiłem wszystkie sugerowane rzeczy, aby podłączyć usb, odinstalować/zainstalować oprogramowanie/czyścić rejestr, ale nadal nie mogę przejść do logowania użytkownika/hasła. Mam nadzieję, że pomożesz, dzięki!

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jaki jest komunikat o błędzie, który pojawia się podczas próby logowania z kablem USB podłączonym do komputera? Dzięki, Jasonie A.

  • blkviceblkvice Posty: 21Verified User

    doUV1TJI9wiq W rzeczywistości nie ma komunikatu o błędzie. Wpisuję mój adres e-mail/hasło trafienie login i po prostu pozostaje tam wyszarzony, nie można nawet zamknąć programu, aby zakończyć.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że Twój komputer nie rozpoznaje poprawnie sterowników USB. Najpierw wypróbuj wiele portów USB, jeśli je masz. Jeśli po tym nadal nie ma szczęścia, spróbuj ręcznie zainstalować sterowniki. Przejdź tutaj: https://ftdichip.com/drivers/, a następnie pobierz sterownik dla (VCP i D2XX). Dzięki, Jasonie A.

  • blkviceblkvice Posty: 21Verified User

    Próbowałem pobrać i zainstalować sterownik, ale wygląda na to, że nie jest to problem, ponieważ po kliknięciu rejestru widać kabel USB. Nie wiem, czego jeszcze spróbować. Mam nadzieję, że możesz pomóc

  • blkviceblkvice Posty: 21Verified User

    Jego sprawcą wydaje się być teraz Virtualbox.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.