Forum wsparcia

2015 Gsxr 750 nieograniczony flash .. chude obawy

mello3620@gmail.commello3620@gmail.com Posty: 2Verified User
edytowano June 2021 w GSXR 750

Niedawno zdekatowałem rower i założyłem wydech vodoo. Następnie sflashowałem moje ECU z nieograniczoną mapą, którą miałeś pod fetcu w oprogramowaniu. Martwię się, że mój motocykl będzie nadal chudny i uszkodzi silnik. Czytałem o ActiveTune, ale nie widziałem tego dla mojego roweru. Byłem ciekaw, czy ActiveTune jest dostępny dla 2015 gsxr 750? Jeśli nie, czy jest coś planowanego w najbliższym czasie? Jako alternatywę, czy istnieje podstawowe mapowanie pcV, które można dostarczyć do załadowania do fetcu, dopóki nie będę mógł wsiąść na hamownię lub ActiveTune jest dostępne dla mojego roweru?

Tagged:

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Twój silnik nie powinien być ubogi, gdy nieograniczony plik błysnął do ECU. Jak myślisz, dlaczego Twój silnik pracuje oszczędnie? Funkcja Active Tune nie jest jeszcze dostępna dla żadnego Suzuki.

  • sniperx4@gmail.comsniperx4@gmail.com Posty: 4Verified User

    Przejdź do dynotune, pobierz plik mapy i zaimportuj do swojej konfiguracji flash. Może później trzeba nieco poprawić paliwo.

  • mello3620@gmail.commello3620@gmail.com Posty: 2Verified User
    edytowano July 2021

    Dziękuję za szybkie odpowiedzi i przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. kento_ftecu, myślałem, że będę biegał oszczędnie, ponieważ słyszałem, jak wiele osób wspominało, że trzeba zmienić stosunek paliwa do powietrza za pomocą Power Commandera lub ECU (za pomocą pliku na PC lub ręcznej regulacji T również na hamowni) po dekat. Nie widziałem żadnych zmian w stosunku paliwo/powietrze w domyślnym pliku fetcu Unrestricted 750, ale nie szukałem zbyt głęboko. Czy w tym pliku jest już korekta stosunku paliwo/powietrze? sniperx4, tak to jest dokładnie to, co chciałem zrobić. Po prostu nie widziałem pliku mapowania do pobrania dla mojego motocykla i układu wydechowego na stronie DyonTunes. Wróciłem i dwukrotnie sprawdziłem i przeczytałem inne forum i wygląda na to, że sugerują „20-029-007” (akrapovic slip on with cat delete) jako dobrą bazę. Zdaję sobie sprawę, że są to podstawowe mapy wyprodukowane na rowerze w LasVegas lub gdzieś. Tak więc specyfikacje nie będą na T dla mojej okolicy, ale spróbuję. Dzięki za pomoc.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, istnieją regulacje AFR na wszystkich biegach w pliku Unrestricted.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.