פורום תמיכה

זמינות קובץ CBR1000RR SP1 2019

2»

הערות

• jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com הודעות: 27Verified User

ג'ייסון, האם Flash Tune יוכל לספק מיפוי נכון עבור ה- 38770-MKF-LK2 (2019 CBR1000RR SP)? תודה, ג'רוד

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

ג'רוד, ברגע שניתן להגדיר כראוי את הקובץ אז כן יהיה לו מיפוי נכון למספר החלק של ה- ECU שלך. כן זה לוקח הרבה יותר זמן מהרגיל בגלל המורכבות של קובץ הונדה ופרויקטים אחרים בעומס העבודה העיקרי של המפתחים. ניסיתי להשיג לך פתרון פשוט ומהיר שלא עבד אז עכשיו אנחנו חייבים לחכות. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, אני יכול להעריך ש- SP1 2019 הוא לא הפרויקט היחיד אבל אני בחודש 5, האם יש פרק זמן מציאותי שאוכל לצפות למשהו? תודה לך, ג'רוד

ג'רוד, אין לי מסגרת זמן טובה לתת לך ברגע זה בזמן. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, הייתי רוצה להימנע משדרות אחרות לפתרון, כל התקדמות? תודה לך, ג'רוד

ג'רוד, אני לא בטוח למה אתה מתכוון ב"דרכים אחרות "אין כרגע התקדמות, אולם אנו בודקים גרסה חדשה של תוכנה כרגע. גרסה זו אמורה לעזור לנו לחזור למכוניות ההונדה של הונדה. תודה, ג'ייסון א.

• biketech1200@yahoo.combiketech1200@yahoo.com הודעות: 1Verified User

בתקווה שבא לי .. אני עשיתי אותו טיפש .. חיכיתי על 38770-MKF-LG2 .. אופניים מצליחים עובדים בסדר מלבד בקרת TC ו- WHEELIE מחוץ לשליטה ... לפעמים זה עובד לפעמים זה לא יכול שאתה יכול להתאים את זה .. בהינתן שאתה לא צריך להגיע לאקו לשלטון האופניים הללו אני ממליץ מאוד לשנות את שם הקובץ במנהל הקבצים לשנים 2017-2018 יותר מאשר בזרם 2017-2019 מכיוון שאין מפות עבור 2019+ שם. השתמשתי בקובץ 38770-MKF-L02 מכיוון שזה היה עבור הגרסה הנכונה של האופניים ורק הנחתי שהם לא עודכנו למספר החלק הנמצא. טעות טיפשית אבל קל לעשות. OOOPPPPPSSS ......

• tyler6696@gmail.comtyler6696@gmail.com הודעות: 2Verified User

לא מיפיתי את ה-21 1000rr שלי, בתקווה לעדכון כדי שאוכל לקבל עליו הבזק.

היי, לא נגענו בזה זמן מה ועדיין יעבור די הרבה זמן עד שנסתכל על זה בחזרה. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, עדכון כלשהו לגבי היכולת לספק מיפוי מתאים עבור 38770-MKF-LK2 (2019 CBR1000RR SP)? תודה, ג'רוד

ג'ייסון, מה המילה הטובה? תודה, ג'רוד

ג'ייסון, אם אין לך פתרון, הגיע הזמן "להסתכל אחורה לתוכו". תודה, ג'רוד

נערך March 2023

ג'ייסון, איך מגיע קובץ SP1 2019? תודה! ג'רוד

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום ג'רוד סליחה על העיכוב. אני חדש בבעיה שלך ומקווה שאוכל לעזור. ג'ייסון נפטר בתאונת אופניים בשנה שעברה. אני יודע שזה לא על הליין אבל אני אפעל כדי להחזיר אותו. האם תוכל לשלוח לי בדוא"ל את קובץ הקריאה שלך כדי שאוכל לעשות זאת?

• seelenstarke@yahoo.comseelenstarke@yahoo.com הודעות: 2Verified User

שמח שראיתי את המחרוזת הזו! התכוונתי לקנות רישיון FT נוסף עבור CBR1000RR SP1 2019 שרכשתי... וראיתי שזה היה יותר משנה בניסיון לבנות ולהעביר קובץ מפה! וואו. ג'רוד - האם הם קיבלו לך משהו עבור האופניים שלך?

• seelenstarke@yahoo.comseelenstarke@yahoo.com הודעות: 2Verified User

צריך את הבחורה הזו שנושמת אש. מתה עם קובץ המפה? האם אי פעם תשלים את זה?

היכנס או הירשם כדי להגיב.