Forum wsparcia

Krótka fajka 3/4 R1 AR Racing 2018

yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

Czy ktoś ma mapę tego potoku, którą może udostępnić? Nie ma jeszcze żadnych bloków.

Tagged:

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy to rura wyścigowa Austin? Czy szukałeś pliku Power Comnmander lub przeglądałeś pliki udostępnione przez użytkownika? Dzięki, Jason A.

  • yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

    Przeglądałem pliki użytkowników, ale bez powodzenia. Trudno znaleźć pliki PC5 na https://www.dynojet.com/tunes

  • yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

    Znalazłem mapę PC5 dla mojej rury, ale nie mogę znaleźć opcji importu mapy.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Z jakim plikiem pracujesz? Dzięki, Jasonie A.

  • yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

    Udało mi się znaleźć przycisk importu i użyłem pliku PC5 z podstawową mapą nieograniczoną. Rower się uruchomił, ale nie zaczął, więc wróciłem do zwykłego nieograniczonego. Załączone pliki: https://drive.google.com/drive/folders/1oP4Ej29wsDMVe-YmFud8YikgN_919Ozi?usp=sharing

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Rowerowi nie podobała się ta mapa, ponieważ mówi, że jest przeznaczona dla KTM 1290 Superduke z lat 2014-2018. Dzięki, Jasonie A.

  • yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

    WUPS...niewłaściwy...zaktualizowałem udział starszy

  • yooiyr1@gmail.comyooiyr1@gmail.com Posty: 6Verified User

    Zainstalowałem blokady ... pomogło w ogromnym spowolnieniu. Przy okazji, dzięki za wtrącenie się, kiedy możesz, Jason, bardzo doceniam!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Widzę nowy plik, który przesłałeś, ale pokazuje teraz ten jako 2014 KTM 1290 Superduke. Po prostu uruchomiłbym nasz plik bez ograniczeń jako bazę i ręcznie zmieniłbym paliwo, jeśli wydaje się, że nie działa poprawnie. Tak, płytki blokujące pomagają tonie w wyskakiwaniu na motocyklu o pojemności 1000 cm3 z usuniętym katalizatorem. Nie ma problemu, jestem tutaj, aby pomóc, kiedy tylko mogę! Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.