Forum wsparcia

Pierwszy użytkownik 08 R6 (13S-8591A-20 USA) Strona rowerowa

Właśnie kupiłem '08 R6, kupiłem i zainstalowałem złącze USB Bike-Side. Próbowałem wykonać kopię mojego istniejącego pliku ECU, zanim wykonam flashowanie. Otrzymałem komunikat Alert, który mówi: "Failed to connect to ECU. This ECU type is not natively readable. Be aware that read attempts will fail with this ECU type unless this ECU has already been flashed with your account." (See attached .jpg screenshot). Czy muszę flashować mój ECU, zanim będę mógł odczytać lub skopiować istniejący plik ECU? Czy możecie zresetować to dla mnie, abym mógł najpierw przeczytać i skopiować ten plik? Rower działa świetnie, tak jakby był wcześniej dostrojony / błysnął .. Jednak na biegu jałowym jest 2050 obrotów na minutę przy normalnych temperaturach roboczych. Za wysoko dla mnie. Rower ma trójnik Cat-Delete i krótki wydech GYTR + nowy filtr powietrza Yam. Czy muszę nadpisywać cały plik? Czy istnieje sposób na flashowanie / nadpisywanie tylko sekcji sterowania prędkością biegu jałowego? Nienawidzę stracić istniejącej melodii bez kopiowania jej zawartości! Dziękuję za pomoc. -Kevin

Komentarze

  • kpshreve@msn.comkpshreve@msn.com Posty: 2Verified User

    Nie można wysłać żadnych plików .jpg ...

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ten ECU nie jest natywnie czytelny, co oznacza, że jedynym sposobem na pobranie pliku zapasowego jest odcięcie ECU. Na szczęście nie jest to konieczne, ponieważ plik jest już dostępny, jeśli chcesz go użyć w dowolnym momencie. Jeśli rower był wcześniej flashowany za pomocą naszego oprogramowania, wskazywałby numer licencji poprzedniego użytkownika, wtedy możemy popracować nad przeniesieniem. Jeśli nie pojawi się żaden poprzedni numer licencji użytkownika, najprawdopodobniej nigdy nie został flashowany lub nigdy nie był flashowany przy użyciu naszego oprogramowania. Dzięki, Jason A.

  • danielpartridge24@gmail.comdanielpartridge24@gmail.com Posty: 2Verified User

    Mam ten sam problem. Czy mam po prostu kliknąć zapisz plik i zacząć tam, czy co?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli próbujesz ustalić, czy ECU zostało sflashowane naszym oprogramowaniem, kliknij Urządzenie>Zapisz ECU, a oprogramowanie poda numer licencji poprzedniego użytkownika (jeśli był wcześniej sflashowany).

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.