פורום תמיכה

R1 07-08 (האיחוד האירופי) מלאי ומפות ללא הגבלה.

chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com הודעות: 33Verified User

במפה הבלתי מוגבלת עבור ה- ECU שלי (4C8 - 8591A - 40) אין אפשרות לחתוך את זריקת הזריקה או את מד המהירות.

Wonderful1

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, לתקן לקובץ זה אין את האפשרויות האלה. אתה יכול לנסות את הקבצים הגנריים -21 או -60 עם US Harness Config מוגדר כ- FALSE אולם יהיה עליך להסיר את האימובילייזר שלך. תודה, ג'ייסון א.

• chris.f22.lewis@gmail.comchris.f22.lewis@gmail.com הודעות: 33Verified User

תודה לך ג'ייסון, הבהרתי עכשיו את המפה הגנרית של ארה"ב. כך ששימוש במפה שאינה תואמת למספר החיסכון שלי לא יגרום לבעיות. שמתי לב שהתגובה המפליגה לתגובת המצערת טובה יותר אבל עדיין קיימת. האם יש דרך כלשהי במפות להחליק זאת יותר.

היי, אתה אף פעם לא רוצה להבהב את ה- ECU שלך עם מספר חלק של קובץ שאינו תואם אלא אם כן נאמר אחרת מעצמי כאן. כל ECU שונה באופן שבו הם מגיבים לקבצים שונים בהם. ודא ש- Disable INJ Decel Cut מוגדר כ- TRUE בקובץ. תודה, ג'ייסון א.

תודה לך ג'ייסון, יש לי את זה אמיתי. האם יש דרך להחליק את זה יותר ב- tps לעומת סל"ד, מפה לעומת סל"ד או מפת בסיס של etv, etv decel comp. כמו כן במה אמור להשתמש ב- etv בהילוך סרק ומה בדיוק זה.

תודה מראש על כל התגובות והעצות שלך. מצטער לשאול כל כך הרבה שאלות. פשוט לא יכול למצוא הדרכה טובה על המשמעות של כל הפונקציות והמפות וכיצד להשתמש בהן.

היי, נסה להוסיף כמו 15% עוד דלק בחלק השמאלי התחתון של תיקיות MAP לעומת RPM. קשר את כל התיקיות או שנה ידנית כל אחת מהתיקיות. ראיתי את העזרה הזו לסירוגין על מצערת המצערת. זה רק משנה את סרק מהניטראלי להילוך. ממש לא שום דבר שעסקה גדולה מדי או שישנה משהו בתגובת המצערת. תודה, ג'ייסון א.

מדוע עלי להסיר את אימובילייזר. האם המפה 60 לא רק תשבית את המוביל.

היי ג'ייסון אתה יכול להסביר את הוספת 15% קצת יותר. האם זה שמאל למטה בסל"ד הגבוה יותר או בסיבוב השמאלי בסל"ד התחתון. לאילו עמודות ושורות.

היי, אנחנו עדיין ממליצים להסיר אותו כך שלא יישלחו אותות כוזבים ל- ECU ואין הפרעה. פתח את MAP לעומת RPM ותראה מפה לכל גליל. קשר את כל 4 הגלילים יחד באמצעות הפונקציה "קישור מפות". לאחר התאמות מקושרות שבוצעו במפת גליל 1 שלך יחולו אוטומטית על שלושת הצילינדרים האחרים. הדגש 6000 סל"ד לקו מחדש ו -0-19 בציר ה- X. בואו להוסיף מספר 10 לא 15%. לאחר שתוסיפו 10 לחצו על כפתור "צבע מחדש" ואז סיימתם. נסה זאת ובדוק אם זה עוזר. התמונה למטה מתייחסת לאילו ערכים לבחור.

זה ג'ייסון המבריק, תודה. איך הדלק הנוסף מתווסף בסל"ד הגבוה, כאשר אנו מתמודדים עם מצערת ההפעלה הראשונית רק למצב פועל. הייתי חושב שזה יהיה בצד שמאל למעלה. רק דבר אחר. שלי הוא ה- 4c8 והלכתי -1 על גלגל השיניים הקדמי בין 17 ל 16. ניסיתי את התאמת פונקצית גלגל השיניים באופציה של מד המהירות, אך קיבלתי קריאות מוזרות. הכל ב- MPH. GPS מאופיין 30 30 38 40 59 60 67 70 93 100

היי, נראה שמד מהירות מותאם אינו אפשרות בקובץ הספציפי עבור ה- ECU שלך. אתה יכול לנסות להשתמש בקבצים -21 או -60 ולהגדיר את US Harness Config ל- FALSE. אז נצל את אופטיון המהירות המתכוונן בקבצים האלה או פשוט קבל מרפא מהיר. תודה, ג'ייסון א.

שלום ג'ייסון, זוהי המפה הבלתי מוגבלת שהבזקתי. רק תהיתי אם השימוש באחוזים או באפשרות בפועל וב- GPS ייתן תוצאות טובות יותר מאשר האפשרות גודל גלגל השיניים.

האם תוכל להסביר מדוע נתוני הדלק הנוספים האלה נמצאים בסיבובים הגבוהים יותר ולא בסיבובים התחתונים העליונים בשמאל כדי לשפר את תגובת המצערת

היי, סליחה ששכחתי שכבר היינו שם את ה- 60. נסה להשתמש באחוזים אם נראה כי גלגל השיניים עדיין אינו פעיל עבורך. זה לא יכול להיות מושלם מכיוון שזהו הקובץ הלא נכון עבור ה- ECU. אנחנו יכולים לנסות כמה דברים ולראות מה אנחנו מקבלים. יש לך את זה בסיבובים הגבוהים יותר מ- 6000+ מכיוון שאתה בדרך כלל אף פעם לא מגלגל את הדלק בסל"ד נמוך בהרבה מזה שבמסלול. תודה, ג'ייסון א.

שוב תודה ג'ייסון, אני אנסה בשתי האפשרויות האחרות. עם נושא המצערת. זה נראה בסדר בטווח הזה. זה כשאני בסיבובים נמוכים כמו פינות איטיות באמת או סיבובים כשאני שם לב לדימוי כשמתגלגלים הלאה. יש לי להשבית את החיתוך של הזריקת דקל, אבל עדיין שם לב לטיפוח החידוש לא משנה עד כמה אני מתגלגל. לא בטוח אם זה אני אבל נראה שזה נעלם לגמרי אחרי ההבזק הראשון אבל מורגש יותר אחרי 5 או 6 רכיבות אחרי זה.

היי, אם שום דבר בפלאש ECU לא השתנה מאותה פעם ראשונה אז זה לא אמור להרגיש אחרת. זה יכול להיות רק שתדלוק עדיין לא פעיל עבור האופניים הספציפיים שלך. התנסו בשניים האלה ואתם מוזמנים להודיע לי אם אתם מוצאים את עצמכם נאבקים עדיין. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, אם אני מתקשה בפינות / סיכות שיער / סיבובים איטיות באמת כאשר בסיבובים נמוכים ממש עם הנעה בהתחלה על המצערת, עלי להוסיף דלק בפינה השמאלית העליונה של אותה מפה. אל תניח שאתה יכול לשלוח תמונה כמו שעשית עם התמונה השמאלית התחתונה. הרבה תודות. כריס.

היי, נסה לעקוב אחר המקומות שבהם הסל"ד שלך נמצא בעת בעיות אלה ואז בצע את אותו שינוי בטווח הסל"ד הספציפי שלך בסעיף MAP לעומת TPS. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, סבל נהדר. תודה לך שוב.

שלום שוב ג'ייסון, פשוט קראתי את ההודעות R1 ונתקלתי במשהו. יש לי את האיחוד האירופי לסביבה 40 והבהבתי אליו את המפה ללא הגבלה 60 כפי שאתה יודע כדי לקבל את כל הפונקציות. נראה שזה מתנהל בסדר מלבד הדיסקולציות הקודמות שלנו. ראיתי כמה מהתשובות שלך להודעות אחרות שאומרות שהסלילים והמזרקים זקוקים לחיווט מחדש אם הם מהבהבים את המפה 60 למשטחי איחוד אירופי 40. האם זה נכון ומה הייתי מבחין במנוע אם הוא לא היה מחובר מחדש. כריס.

היי, ימאהה נוטה לקבל הזמנות ירי שונות על אופני המפתח בארה"ב ובאיחוד האירופי. פירוש הדבר שקבצים אמריקניים באופני האיחוד האירופי לא יעבדו מבלי לבצע מספר אופנים בדרך כלל. בדרך כלל עליכם להסיר את האימובילייזר מהאופניים. בנוסף לכך יש לחבר את הסלילים והמזרקים למפרט ארה"ב אם אין אפשרות "US Harness Config" בקובץ. כעת לקובץ -60 יש אפשרות זו ולכן כל שעליך לעשות הוא לוודא ש- US Harness Config מוגדר כ- FALSE. הגדרה זו משנה את קובץ המפרט של ארה"ב כך שיתאים לצו הירי של האיחוד האירופי המאפשר לאופניים שלך להתחיל ולרוץ. אחרת האופניים לא צריכים להתחיל אפילו במפרט הזמנת הירי בארה"ב. תודה, ג'ייסון א.

תודה על התשובה המהירה מאוד ג'ייסון. תשובה מושלמת. יש לי את זה מוגדר כלא נכון. טוב לדעת גם מה עושה זה עושה. אני יודע שעם קובץ 60 זה משבית את האימובילייזר. מה קורה אם זה לא מוסר לגמרי. שוב תודה רבה.

היי, אתה רק רוצה להיות בטוח שהוא אינו מוצמד ממחבר ה- ECU כך שלא נקבל קריאות שווא ומתחים שנשלחו / יצאו מה- ECU העלולים לסבך חלקים אחרים של האופנוע העובד. אני מניח שמבחינה טכנית אין צורך להסירו מהאופניים בפועל אבל זה גורם למראה נקי יותר בלעדיו 😉 תודה, ג'ייסון א.

אני לא מניח שיהיה לך מושג מה הם הסיכות בחיבור האיקו האיחוד האירופי של חוטי האימובילייזר. רק מתוך עניין גם. מדוע צו הירי שונה בארה"ב 4c8 בהשוואה לגרסת האיחוד האירופי.

היי, זה צריך להיות רק חוט אחד ונראה כאילו יש לי כאן רק מדריך שירות בארה"ב, כך שלא אוכל לספר לך בלי להסתכל על סיכת מדריך שירות של האיחוד האירופי. זה בדרך כלל כמו ירוק עם חוט עקבות צהוב אם כי אם אני זוכר נכון. אני לא זוכר למה ימאהה עושה את זה, הייתי מניח פליטות או משהו אבל לא בטוח. גוגל אולי תדע! תודה, ג'ייסון א.

שוב תודה רבה ג'ייסון. אנסה לראות טוב יותר באמצעות תרשים החיווט הידני של האיחוד האירופי.

שלום שוב ג'ייסון, בהמשך לדיון שלנו. בהחלט יש לי חיתוך נוזלים. ניסיתי להוסיף 10 % יותר דלק בטבלאות המפה לעומת הסל"ד כדי לנסות להיפטר ממצערת ההפעלה / כיבוי הזו עדיין, אבל זה לא עשה שום הבדל. זה ממש גרוע ולא משנה כמה עדין אני מתגלגל. בסיכות שיער זה נורא. כל רעיון אחר לנסות.

שלום ג'ייסון, רק תוהה אם אספת את ההודעה האחרונה שלי. בהחלט קורה משהו מוזר עם R1 2008 שלי. לא בטוח אם אתה זוכר אבל כשהבהבתי אותו לראשונה עם קובץ ה- 60 שמתי לב להבדל מיד עד כמה חלק מצערת ההפעלה / כיבוי. זה הרגיש מדהים. ואז אחרי כ -5 נסיעות שמתי לב שזה שוב מטלטל. אני יודע שאמרת בלי לשנות דבר זה לא אמור להיות אפשרי. חשבתי שאנסה משהו לפני כמה ימים. החזרתי את תיק המניות לאחור ועשיתי בדיקת דרכים. מה שמצאתי הוא שלא היה שום הבדל במצערת המטלטלת בין תיק המניות לתיק הבלתי מוגבל 60. כמו כן, בחזרה לקובץ המניות האופניים שלי לא הראו קודי שגיאה למרות שהסרתי את מערכת ה- AIS וניתקתי את חיישן ה- O2. נראה שזה הבזיק במחשב הנייד שלי כשהוא עובר את התהליך ואומר שהפלאש מוצלח אבל משהו בהחלט לא בסדר. השבת את החיתוך של הזריקת הזריק נכון בקובץ 60.

היי, אין המון שינויים בין קובץ המניות ללא הגבלה במספר חלק זה. נראה בעיקר ש- Ignition, ETV (רק בפתוח פתוח), וכמה הגדרות ECU. זה יסביר לא להבחין בהבדל עצום בין הברקה בין השניים. זו תהיה אידיאלית יותר עבורך לבנות מפה בהתאמה אישית בעצמך. עכשיו אם שום דבר לא השתנה ב- ECU אבל פתאום תגובת המצערת שלך לסירוגין השתנתה, זה חייב להיות משהו עם האופניים. הייתי מציע לנסות לסנכרן מחדש את ה- TPS לפני שתצלול לתוכו הרבה יותר. תודה, ג'ייסון א.

Wonderful1
היכנס או הירשם כדי להגיב.