Forum wsparcia

Szybka zmiana biegów XSR900 2016 EU

Cześć, błysnąłem i dopasowałem zestaw szybkiej zmiany biegów do XSR900 2016 (B90-8591A-00). używanie nieograniczonego pliku bin Zestaw szybkiej zmiany biegów; za pomocą wiązki bocznej roweru podłączonej do wiązki Shifter typu 7, podłączonej do przełącznika push / pull nowego typu, przy użyciu czerwonego przewodu do pchania. Standardowy wzór zmiany biegów, oryginalne tylne zestawy i dźwignia zmiany biegów. Przesunąłem ramię na wałku wybieraka w obu kierunkach (zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara), regulując długości drążków łączących. aby uzyskać najlepsze wyniki z czujnika. Ale nie udało mi się zmusić zmiany biegów do włączenia podczas jazdy. Podczas testowania multimetrem Wydawałoby się, że czujnik jest wyzwalany tylko wtedy, gdy przyłożona siła już obciążyła bęben wybieraka zbyt mocno, aby umożliwić przesunięcie. Zestaw został zakupiony na początku października tego roku od Mike'a w Velox Racing. Jakieś pomysły na to, co jeszcze mogę wypróbować dla tego klienta?

Komentarze

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Jak zobaczysz, wyregulowałem drążek łączący i ramię zmiany biegów, aby znaleźć się jak najbliżej 90 'między czujnikiem a ramieniem zmiany biegów.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, kiedy robisz test ciągłości, czy mówisz, że musisz naciskać tak mocno, że już się przesuwa, zanim czujnik kiedykolwiek uzyska ciągłość? Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Zgadza się, Jason. Przełącznik zamyka się, gdy nacisk na dźwignię zmiany biegów obrócił bęben zmiany biegów.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok, to ma sens. Gdzie się znajdujesz? Chciałbym, żebyś odesłał nam ten czujnik w celu przetestowania, a my możemy wysłać ci zamiennik. Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć, jestem w Johannesburgu w RPA. Bikes by Paul PTY ltd 24 Walden Lane, Alan Manor Johannesburg 2091

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To trochę uciążliwe, ponieważ jest międzynarodowy, ale prosimy o przesłanie czujnika z powrotem do nas z notatką opisującą naszą rozmowę i wszystkie dane kontaktowe. Przetestujemy go tutaj i wyślemy jak najszybciej zamiennik, jeśli okaże się, że jest uszkodzony. Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Kupiłem czujnik zmiany biegów od lokalnego dystrybutora Dyno Jet i jestem przekonany, że obwód jest zamykany z odpowiednią siłą przyłożoną do dźwigni zmiany biegów i drążka zmiany biegów. Jednak podczas testowania nadal nie ma funkcji QS. :-( Nawet nie słyszę ani nie czuję zabicia, nawet przy czasie zabijania zwiększonym do 100 na mapie QS. Używam bocznej uprzęży rowerowej typu 11 z uprzężą QS typu 7 w wersji UE 2016 XSR900. Oprogramowanie jest skonfigurowany dla czujnika NO i wiązki przewodów typu 7. Czujnik wraz z powyższymi wiązkami stanowią w zasadzie połączenie pin 34 34-pinowego złącza z pinem 29 33-pinowego złącza ECU, gdy dźwignia zmiany biegów jest uruchomiona. W ramach testu podłączyłem kierownicę Wyłącznik awaryjny typu MX do miejsca, w którym czujnik QS łączy się z wiązką QS typu 7 i przeprowadził test na hamowni naciskając wyłącznik przy jednoczesnym utrzymaniu 4500 obr./min na pierwszym i drugim biegu i nie słyszę oczekiwanego przerw zapłonu, który wskazywałby na zmianę biegów podczas aktywacji ten wyłącznik awaryjny. Wszelkie pomysły.? typ ecu B90-8591A-00

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wyślę Ci plik testowy. Nie zmieniaj niczego w pliku. Po prostu otwórz go w oprogramowaniu, sflashuj z nim ECU i przetestuj rower. Zgłoś mi swoje wyniki. Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć Jason, wysłałem ci e-mailem wyniki z pliku testowego.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano November 2020

    Cześć, odpowiedziałem dziś rano na tego e-maila, czy nigdy go nie dostałeś? Dzięki, Jason A.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć . Nie otrzymałem Twojej odpowiedzi

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć Jason, Okruchy e-maili wysłanych wczoraj. w odpowiedzi na twoją pocztę. Podczas testu z wyłącznikiem MX nie byłem blisko pełnego otwarcia przepustnicy, ponieważ było to tylko przy około 4500 obr./min. Sprawdzono wiązkę przewodów QS i tak Niebieski przewód jest w położeniu E, a zielony w położeniu A, podczas gdy po stronie wiązki przewodów roweru tego samego złącza, które mam; Pin A = dwa czarne przewody = jeden do pinu 34 34-pinowego złącza ecu, a drugi do czarnego przewodu z niebieskim śladem, który został usunięty ze złącza ecu. B = nieużywany C = nieużywany D = Żółty = pin 28 33-pinowego złącza ecu E = Pomarańczowy = pin 29 33-pinowego złącza ecu F = Czerwony = pin 30 33-pinowego złącza ecu Na plikach, które edytowałem dla tego roweru mam minimalną prędkość obrotową ustawioną na 3000. Załączam utworzony przeze mnie plik, który różni się znacznie od nieograniczonego pliku pobranego z oprogramowania, menedżera plików. wysłane pocztą elektroniczną.

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć Proszę zresetować licencję na ten rower, ponieważ podczas procedury flashowania wystąpił błąd, numer licencji CE2C1C7C Dzięki

  • mail_paulkp@yahoo.commail_paulkp@yahoo.com Posty: 40Verified User

    Cześć Jason, sprawdzam, czy udało Ci się znaleźć coś więcej dzięki szybkiej dźwigni zmiany biegów dla tego klienta XSR900; Używanie bocznych uprzęży rowerowych typu 11 z uprzężą QS typu 7 w wersji UE 2016 XSR900. B90-8591A-00

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.