פורום תמיכה

לא נמצא ECU רשום

bebobberampbebobberamp הודעות: 5Verified User

ניסיון כתיבה ראשוני נכשל (אינטרנט אבוד לשבריר שנייה). כעת, תוכנה לא מצליחה למצוא את הרישיון הרשום. אנא עזור.

Wonderful1

הערות

• bebobberampbebobberamp הודעות: 5Verified User
    נערך October 2019

הרישיון הוא ל- rcbath84@gmail.com

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הרישיון היה במצב ניסיון (התרסק) כך שהוא אופס.

• bebobberampbebobberamp הודעות: 5Verified User

הכל טוב עכשיו, תודה על התגובה / האיפוס המהירים במיוחד!

👍️

• morumorumorumoru הודעות: 2Verified User
    נערך September 2020

באופן דומה, אינך יכול לכתוב מהמצב (ניסיון). אנא עזור.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני רואה שהייתה לך בעיה עם הרישיון שלך ואיפסתי לך את זה. תודה, ג'ייסון א.

• morumorumorumoru הודעות: 2Verified User

הצליח. תודה!

• shaunst9@gmail.comshaunst9@gmail.com הודעות: 3Verified User

שיש לי בעיה דומה למעט שהכל עבד בסדר עבור הפלאש הקודם שלי, אבל עכשיו זה אומר רישיון לא חוקי.

היי, הרישיון שלך מופיע כמאושר עדיין. אם אתה מנסה להבהב את אותו ECU עדיין, סביר להניח שיש לך בעיית חיבור חומרה או שאתה לא עוקב כראוי אחר ההנחיות בעת ההבהוב. תודה, ג'ייסון א.

• tonytt2011@gmail.comtonytt2011@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי, יש לי את אותה בעיה. הכל עבד בסדר עבור ההבזק הקודם שלי, אבל עכשיו זה אומר רישיון לא תקין.

טוני, הבעיה המהבהבת שלך תוקנה, כן? דיברנו בטלפון.

• blkviceblkvice הודעות: 21Verified User

אותה נושא ECU לא נמצא בכל פעם שאני מנסה לכתוב. סטטוס "init init" אנא עזר זה עבד כבר אז זה קרה. דוא"ל חשבון: blkvice@gmail.com

הי, הרישיון שלך אופס. נסה להבהב שוב עכשיו. תודה, ג'ייסון א.

• cwgsxr@gmail.comcwgsxr@gmail.com הודעות: 5Verified User

שלום אותה בעיה האם אוכל לאפס את הרישיונות שלי Ty cwgsxr@gmail.com

היי, אני לא רואה שום דבר רע ברישיונות שלך, האם אתה עדיין נתקל בבעיות מהבהבות? תודה, ג'ייסון א.

• andrew.orr@hotmail.comandrew.orr@hotmail.com הודעות: 1Verified User

היי נעולתי גם כן. האם אתה מסוגל לאפס את זה בבקשה?

היי קיבלתי שוב "flash flash" ולא נמצא רישום לסביבה. לא יודע מה אני עושה לא בסדר זה עבד בסדר גמור לפני. האם עלי להבהב את ה- ECU עם מפה בלתי מוגבלת מבלי לאפשר תחילה אוטומטי blipper ו- activetune? אתה יכול בבקשה לאפס את הרישיון שלי. תודה

היי, אני לא רואה בעיות ברישיון שלך, מה הבעיה שאתה נתקל בה? תודה, ג'ייסון א.

היי, איפסתי את הרישיון שלך שוב. עשה לי טובה והבהב בלי שאלה יופעלו אז אם זה יעבור הפעל אחד בכל פעם והביט מחדש. בדרך זו נוכל לשלול טוב יותר מה יכול לגרום לבעיה. תודה, ג'ייסון א.

• travisgilbert@mac.comtravisgilbert@mac.com הודעות: 3Verified User

האם אוכל בבקשה לאפס את הרישיון שלי גם ל- travisgilbert@mac.com, ל- R6 2020 שלי.

נערך November 2020

עשיתי לפי ההוראות זה לעצור ב 10% בניסיון הראשון ואז בפעם השנייה הוא מסיים ל 6 PxXaOCGe5zm אבל עדיין אומר שלא נמצא ECU. האם עלי לנסות להבהב תחילה באמצעות מפת המניות? כתיבה btw ל- ecu תסיים עד 100% ואז היא תוודא וכי איפה לא היה נמצא ECU. מה שאני מבחין בו הוא שגם אם כתוב כתוב שגיאת כתיבה ללא ecu, הוא למעשה הבזיק את ה- ecu מאז שהפעלת טמפ 'המאוורר שונתה. אני אנסה גם להבהב במחשב נייד של חלונות באמצעות virtualbox כדי להבהב ב- mac ומאז עדכון osx הבעיה התחילה.

• brunomelo46@gmail.combrunomelo46@gmail.com הודעות: 15Verified User

הייתה לי גם את הבעיה הזו, זה סיים את 100%, ואז מתי לאמת וזה נתן את השגיאה. ניסיתי לכתוב את זה שוב אבל עכשיו זה מבקש ממני לקנות רישיון חדש. מעניין אם ה- ECU הבהב נכון, מכיוון שהוא הלך כל היום ל- 100%... הוא אמור לעבוד, נכון? (משתמש גם ב- Mac עם חלונות וירטואליים, אך לא עדכנתי את osx)

• mccoyracing383@gmail.commccoyracing383@gmail.com הודעות: 2Verified User

היי הכל ... ראיתי את החוט הזה יחד עם עוד אחד. ה- ECU שלי אומר שלא נמצא ועכשיו האופניים שלי לא יתחילו. האם אתם יכולים להסתכל עליי? חשבון: mccoyracing383@gmail.com הערה צדדית: לפני כן ה- QS לא עבד :(

נערך November 2020

גרם שלי לעבוד סוף סוף חיווה את המחשב הנייד לראוטר ולכן אני מניח שזה גרם לבעיה. הבעיה היחידה היא שהייתי צריך להשיג כבל 30 מטר רק כדי שאוכל לחבר את המחשב הנייד. Lol

• jtb_595@hotmail.comjtb_595@hotmail.com הודעות: 1Verified User

אני חושב שננעלתי מחוץ לרישיון שלי. האם ניתן לאפס אותו? אני מקבל את הודעת ה-ecu לא רשום כשאני מנסה להבהב.

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

שלום האם אתה משתמש ברתמת אופניים בצד? למערכת הרישיונות יש שחזור כעת. כשכתוב שלא נמצא ECU רשום או לא נמצא ECU זו בעיית חומרה ועלינו לבדוק את הרתמות. כמו כן, אם אתה מקבל את ההודעה הזו, מומלץ להפעיל מחדש את התוכנה. מִיקרוֹפוֹן

Wonderful1
היכנס או הירשם כדי להגיב.