פורום תמיכה

לא נמצא ECU רשום / דגם שגוי המופיע בבדיקת הרישיון

matt.ihnen@gmail.commatt.ihnen@gmail.com הודעות: 8Verified User

אז התקנתי את זה לפני כשבוע ב- MT07 שלי משנת 2020 והכל עבד בסדר, הבזיק אותו פעמיים עם מפות מלאי שכוסו במפת דלק PCV שייבאתי. היום רכשתי מנגינה מ 2WDW והם שלחו לי את הקובץ להבזק והלכתי אני הולך לכתוב ecu קיבלתי "לא נמצא ECU רשום". ניסיתי לאתחל את המחשב שלי מספר פעמים, להתקין מחדש את תוכנת ftecu, לבדוק המשכיות בחיווט וכו 'ושום דבר לא עבד. כשאני הולך לרשום ecu בתוכנה זה מראה את מספר הרישיון שלי אבל מציג את האופניים שלי בתור JP MT07 2015 ... wtf. הבזקתי רק את זה פעמיים ובשתי הפעמים השתמשתי בקובץ הנכון של ארה"ב לשנת 2018. מה קורה כאן???

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

מאט, ייעוד השנה והאזור בסופו של דבר ממש לא אומר כלום, זה רק משנה איך זה מחובר בסוף שלנו. רק וודא שאתה מהבהב עם קובץ מספר החלק הנכון וכמו שאמרתי אל תדאג לגבי הייעוד שבקצהך. בכל מקרה, אנא נסה להחזיר אותו עכשיו ולהתחתן עם הרישיון החדש. תודה, ג'ייסון א.

• matt.ihnen@gmail.commatt.ihnen@gmail.com הודעות: 8Verified User

תודה על התגובה, מוזר שתראה את השנה והאזור (הלא נכונה) למשתמש הקצה אם זה לא אומר שום דבר אבל בסדר. אז הלכתי לאופניים וניסיתי להבהב אותם שוב ועכשיו שואל אותי אם אני רוצה להתחתן עם הרישיון שאליו אמרתי בסדר ואז עקבתי אחר ההנחיות לכבות את המפתח ואז לחזור עליו וזה פשוט אומר נכשל: לא תְגוּבָה. מה עלי לעשות עכשיו?

נערך September 2020

אני מניח שבשלב זה יש איזושהי בעיה בחיבור ל- ECU? כשראה שהנהג שמתקין הוא מנהל התקן FTDI אני הולך להניח שמדובר בחיבור UART ל- ECU, אז אם אני אבדוק את החוטים אני אמור לראות שתי שורות סרק גבוהות במה שאני מנחש הוא + 5 V בהנחה שאתה מפעיל בצד ה- TTL מה- USB שמספק המחשב, ברור שיש חיבור קרקעי ואולי + 12V? אם כל זה נכון, אני יכול פשוט לאמת בפתיחה את כל אלה בהתייחס לקרקע הסוללה?

שלום, ובכן, אם ברצונך לקבל הסבר טוב יותר, השנה והאזור שלך הם סיווג כללי על סמך מזהה ה- ECU הפנימי שלך. מזהה זה מוגדר במערכת שלנו מהקובץ הראשון שנתקלנו בו. בדיוק כך זה מזהה ה- ECU שלך משותף עם המזהה של מודל JP 2015. עכשיו מודל JP 2015 אינו ה- ECU היחיד עם תעודת הזהות הזו, אבל זה היה הראשון שעשינו ונכנסנו למערכת שלנו. לפיכך זיהוי ה- ECU שלך כמודל זה גם אם מספר החלק משתנה. תהליך הבדיקה לא צריך להיות כל כך מסובך. עבור לכרטיסייה עזרה ואז בחר ממשק בדיקה ואז סמן את התיבה לצד קלט בדיקות. תראה עיגולים בצבעים שונים אבל לא אכפת לנו מאלו, הדבר היחיד שחשוב לנו הוא המספר שאתה רואה בסוגריים. אני מניח שאתה מהבהב בצד האופניים אז בבקשה תן לי את המספר שאתה רואה עם כל מה שמחובר וכבה ואז כל מה שמחובר ומופעל. תודה, ג'ייסון א.

מקש כבוי: 37, מקש מופעל: 36

יש חיבור קרקע רע / לסירוגין, כשמסתכל על זה עוד אני רואה שחוט האדמה שנכנס לתקע הרתמה בצד האופניים לא הוטחן כראוי לתוך סיכת המחבר אז הוא פשוט ישב שם באופן רופף ולכן כנראה עבד לפני לאחר רכיבה מסוימת התנודות גרמו לו להשתחרר. אז בשלב זה נראה כי מדובר בפגם בייצור. אני יכול למשוך את הסיכה וללחוץ אותה כראוי אם אתה יכול להגיד לי איך להסיר ולהחזיר את הסיכה אחרת אני אצטרך לרתום חדש מה שאומר שאצטרך לשלוף את זה שהייתי מעדיף שלא צריך לעשות מכיוון שכבר בזבזתי חבורה מזמני בניסיון להבין זאת. בשביל מה ששווה לי, הבזקתי את האופניים פשוט על ידי דחיפת החוט במקום מספיק זמן בכדי לעשות את ההבזק, אבל החוט רק הולך להפסיד שוב.

היי, כשמסתכלים על החלק הקדמי של המחבר יש לשונית נעילה בחלק העליון של הסיכה, אתה חייב לדחוף אותה למטה ואז הסיכה תשלוף את החלק האחורי של המחבר. אם אינך מצליח להשיג את הסיכה, אנא שלח לנו את הרתמה בחזרה ואשלח לך בחזרה חדש לגמרי ללא בעיות. תודה, ג'ייסון א.

אני אסתכל על זה הערב ונראה אם אוכל להוציא אותו ואודיע לך אם אני צריך עוד אחד. תודה על כל העזרה שלך.

היי, בדוק את הסרטון הזה https://www.youtube.com/watch?v=7H0PsP6b2-Q ברור שהוא מחבר אחר אבל הסרת הסיכה צריכה להיות זהה למחבר שלך. אתה יכול לראות את הלשונית הקטנה על הסיכה שדיברתי עליה. תודה, ג'ייסון א.

• shaunst9@gmail.comshaunst9@gmail.com הודעות: 3Verified User

שלום היה לי את הבעיה המדויקת הזו ופעלתי אחר השלבים המפורטים לעיל. לא הצלחתי להחזיר את הסיכה תוך שמירה על חיבור לקרקע. כיצד עלי לבצע החלפת הרתמה שלי? תודה.

כאשר אתה מכופף את הלשונית כלפי מטה כדי למשוך את הסיכה החוצה, עליך לכופף את הלשונית כלפי מעלה בעת הכנסתה מחדש כדי לוודא שהיא ננעלת כהלכה. אם אתה לא רוצה להתמודד עם זה, שלח לנו את הרתמה בחזרה ואנחנו נתקן לך את זה או נעניק לך חדש לגמרי. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.