פורום תמיכה

יבוא דלק למחשב

jtingram@msn.comjtingram@msn.com הודעות: 39Verified User

לא יכול להביא יבוא דלק למחשב לעבודה. אני כל הזמן מקבל שגיאה "נתוני ציר X לא חוקיים נמצאו".

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

קובץ המחשב פגום, ולכן הודעת השגיאה מתרחשת.

• jtingram@msn.comjtingram@msn.com הודעות: 39Verified User

ניסיתי 4 מפות מחשב שונות ושלוש תמונות שונות אותו דבר קורה. כיצד אוכל לתקן את זה?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, משהו קרה במקום בו ייבוא הדלק למחשב הפסיק לעבוד. אני לא בטוח איך זה קרה, אבל עכשיו תיקנתי לך את זה. תודה, ג'ייסון א.

שום דבר לא השתנה בסוף שלי עדיין עושה את אותו הדבר בדיוק.

היי, אתה צריך להפעיל מחדש את התוכנה ולהתחיל עם קובץ חדש לגמרי מתוכנת חבילת הכוונון כדי לקבל את התיקון. תודה, ג'ייסון א.

עדיין לא עובד. היה לי חבר לנסות את זה במחשב שלו וגם זה לא עובד לו. הוא אמר לי פשוט להעתיק ולהדביק את מפת המחשב ולהחיל אותה כך. אני מעדיף שזה יעבוד כמו שהוא אמור לעשות.

היי, באיזה קובץ מספר חלק אתה משתמש? תודה, ג'ייסון א.

היי, פשוט בדקתי את זה שוב עם קובץ 2S3-8591A-00 וזה עבד שוב אין בעיה בשבילי. התחלתי עם קובץ מלאי והורדתי מפת דלק למחשב מאתר Dynojets. תודה, ג'ייסון א.

כל גרסאות ארה"ב ללא הגבלה ומלאי. אני לא יכול להשתמש בפלאש גנרי של dynojet. אולי זו הבעיה שהשתמשתי בכוונון אוטומטי ליצירת מפה מותאמת אישית.

אה, ואני לא יכול לגרום למפות קישורים לעבוד או פשוט לקבל עיגול אדום עם קו דרכו.

היי, אתה בטח עושה משהו לא בסדר או משתמש בקובץ PC שגוי כי זה עובד בשבילי 100%. אם אני לא מצליח לשחזר את הבעיה שלך אין שום דרך שאוכל לעזור לך. ברגע שאשוב למשרד בשבוע הבא נוכל לנסות לקבוע זמן שאוכל להעביר אליו למחשב ולראות מה קורה אם תרצה. תודה, ג'ייסון א.

כן זה יהיה מדהים! האם אתה יכול פשוט לשלוח לי דוא"ל כשיהיה זמין. תודה

היי, חזרתי עכשיו למשרד ואצלם לך אימייל. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.