פורום תמיכה

ערכת רפלש R3

stevekozicki@heningertoyota.comstevekozicki@heningertoyota.com הודעות: 2Verified User

היי קיבלתי ערכת רפלש מחבר'ה בשבוע שעבר. מנסה להתקין אותו ואת האופניים שלי ואת הערכה שניהם מחברים נקבה. קיבלתי ממך את ערכת ה- 4pin type 6. האופניים שלי הם 15 R3. אני לא יכול להוריד את ההוראות מכיוון שזה נותן לי שגיאה: הגעת למגבלת המסמך שלך אנא צור קשר עם התמיכה. אני רוצה לראות אם חסר לי משהו עם ההתקנה. הערכה היחידה האחרת שקיבלתי ממך הייתה עבור 15 R1 שלי. תודה

הערות

• stevekozicki@heningertoyota.comstevekozicki@heningertoyota.com הודעות: 2Verified User

אוקיי - עדכן - חיפשתי את המחבר השגוי ב- R3 - מצאתי את הנכון מצפייה בסרטון YouTube אבל עדיין צריך autor כדי להציג את המסמך עבור ה- R3 ורישיון ל- ecu r3. התיבה לא הגיעה עם כרטיס רישיון של קוד רישיון כמו שעשה ערכת החידוש r1 שלי. לא יודע אם שינית את התהליך כעת. בנוסף, חבילת הכוונון של הפטקו שלי נתקעה בטעינה במשך 30 דקות. השתמשתי במחשב הנייד הזה בעבר עבור ה- R1 שלי ותוכנית חבילת הכוונון שלך.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, הייתי מחוץ למשרד כמה שבועות כאן ונראה שאף אחד לא חזר אליך לכאן כשלא הייתי. האם כל הבעיה שלך נפתרה עכשיו? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.