Forum wsparcia

ZX10R 2019 japoński ECU dla środków Riecol

moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

Część nr 21175-1432 To jest pojazd, którego ECU został przepisany w Japonii z powodu wycofania Kawasaki Używam FTECU po raz pierwszy, ale przechodzę do ekranu zakupu licencji Dane wyświetlane w miejscu, w którym znajduje się ECU czytaj staje się ECU ???????? i nie można kontynuować.Nieużywane licencje pozostają na stronie głównej Proszę dać mi znać rozwiązanie

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Którego zestawu używasz? Jaki jest komunikat o błędzie, który widzisz?

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    FTECU -4P Bench Flashing Kit TYpe5 Komunikat o błędzie podczas zapisywania do ECU nie masz licencji Czy chcesz kupić licencję? Zostanie wyświetlona strona zakupu licencji. Moja licencja nadal tam jest i po kliknięciu na licencję część strony bez historii, pojawi się wiadomość e-mail, więc jeśli wpiszesz swój adres e-mail, zobaczysz sukces W pakiecie tuningowym, jeśli naciśniesz stronę rejestracji podczas aktualizacji poczty, zatrzyma się na chwilę i nieautoryzowany dostęp zostanie wyświetlony błąd lub błąd połączenia i zostaniesz poproszony o skontaktowanie się z pomocą techniczną.Jeśli klikniesz stronę rejestracji na ekranie logowania do pakietu tuningowego, wystąpi błąd niezależnie od tego, czy masz adres lub hasło Pakiet tuningowy otwiera się bez problemu na strona logowania Czy była różnica w procedurze? Proszę o rozwiązanie

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie klikaj przycisku „Zarejestruj się”, kliknij „Zaloguj się”.

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    Dziękuję bardzo za skontaktowanie się ze mną Możesz zalogować się i przeczytać ECU, ale nie widzisz zawartości ECU Pobrałem plik z numerem części dla mojego ECU, zredagowałem go według własnych upodobań, a następnie kliknąłem Napisz do ECU. Nie mam tej licencji. Zostanie wyświetlona Kliknij Tak, aby przejść do strony zakupu licencji Czy moja licencja nie jest jak ECU dla tego pojazdu? Numer licencji to B277F6A9 Miło cię poznać

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wysłałem Ci wiadomość e-mail w tej sprawie, odpowiedz mi tam. Dzięki, Jason A.

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    Witam Moja flashowa melodia jeszcze się nie posunęła. Wypróbowałem ją na 4 komputerach z systemem Win 10, ale nie mam licencji. Czy chciałbyś kupić licencję? Czy nie mogę nawet zainstalować pakietu tuningowego na XP, czy Vista Prosimy o poinformowanie nas o postępie dochodzenia

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    Witam Po tym, gdy wysłałem dane z innego numeru części z tego samego roku, flash się udał.Potwierdziłem, że to oryginalne dane i wyłączyłem te, które nie są w japońskich specyfikacjach i działało dobrze. 21175- 1432 (JP) → 21175-1435 (USA) Zaktualizuj 21175-1432 Dziękuję bardzo

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, nie rozumiem, co próbujesz powiedzieć. Czy możesz to rozwinąć? Dzięki, Jason A.

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    Myślę, że japoński ECU zawiera główne informacje immobilizera z kluczem indywidualnie. Dlatego uważam, że dane będą wymagane indywidualnie dla każdego numeru produktu. W amerykańskim numerze części był element, który mógłby odblokować tę informację Myślę, że 21153-1432 potrzebuje tyle plików ile jest ECU, myślę, że tylko osoba, która przesłała go jako pierwsza może pisać

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ok, rozumiem, co próbujesz teraz powiedzieć, chociaż tak nie powinno być. Czy sflashowałeś wtedy swój ECU plikiem US i usunąłeś immobilizer, a potem zadziałało bez problemu? Dzięki, Jason A.

  • moto seasonmoto season Posty: 7Verified User

    Nie ma żadnych nieprawidłowości w wyświetlaniu miernika i stanie pracy.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc wydaje się, że działa idealnie dobrze? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.