פורום תמיכה

שגיאת גישה לא מורשית

jfouch@live.comjfouch@live.com הודעות: 9Verified User

מנסה כבר 4 ימים. אני מגיע לנקודה הזו ומקבל את ההודעה הזו! ימאהה 2017 R1. אני מקבל את הקוד הזה בכל פעם, הורדתי 10 פעמים מחדש, בדקתי הכל בצד האינטרנט ובמחשב, אני לא יודע כמה פעמים! אני עם חיבור חזק, צד אופניים. בהפסד מוחלט, ודי מתוסכל בשלב זה. כל עזרה תהיה נהדרת.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

מה מספר החלק של ה- ECU שלך, ומה מספר החלק של הקובץ שאתה מנסה להבהב?

• jfouch@live.comjfouch@live.com הודעות: 9Verified User

רישיון מס '7B8F8B41 ניסיתי לבצע שני קבצים, שניהם נותנים את אותה התוצאה. רישיון מספר הוא 7B8F8B41 - קובץ BX4-8591A-10US (ללא הגבלה) - BX4-8591A-10US (מלאי)

מה מספר החלק של ה- ECU שלך? אתה צריך לבדוק את המדבקה על גבי ECU.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, בהודעה הראשונה אני לא יכול לראות את הודעת השגיאה שאתה מקבל. האם זה "הודעת שגיאת גישה לא מורשית"? אני רואה שאתה צד האופניים מהבהב. אנא רצו עבורי בדיקה: https://forum.ftecu.com/discussion/319/attention-hardware-test-for-6-pin-bike-side-harness-that-will-often-solve-your-issues#latest תודה, ג'ייסון א.

אוקיי השלמתי את הבדיקה הזו, למעשה ביצעתי את הבדיקה הזו של החוטים כשסיימתי את החיווט לרתום הצד האופני, אבל פשוט עשיתי את זה שוב והכל עובר. אני חשמלאי וטכנאי תעופה בתחום המטוסים כבר למעלה מ 20 שנה, אבל כולנו עושים טעויות, כך שבדקתי משולש את העבודה שלי והכול מרובע.

כן ההודעה היא "שגיאת גישה לא מורשית. אנא נסה שוב או אחרת פנה לתמיכה." נראה שהכל מסתדר כשורה, לוקח בערך 6 דקות כשהוא מסתכל על ראם, ואז כשמדובר בהעלאה, אני מקבל את הגלילה של הסרגל הירוק ואז את ההודעה "לא מורשית".

האם ביצעת שינויים כלשהם בקבצים שניסית להבהב?

לא. לא שיניתי שום דבר, רק בחרתי באחד משני הקבצים, מוגבל או בלתי מוגבל. אני לא יודע, או אכפת לי לשנות את אלה, אני אשאיר את זה למומחים.

• drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

הי, אני מבין את זה כשאני משתמש בטלפון שלי כנקודה חמה לנסות ולהבהב. נראה שזה נובע מחיבור אינטרנט מטלטל. האם אתה משתמש בנקודה חמה? אם כן נסה את זה בחיבור WiFi.

לא, אני מחווט חזק, הספקתי את החתול 6 למחשב הנייד על אופניים, חיבור לאינטרנט טוב, הפשיט אתמול את כל האבטחה וחומות האש וסגרתי את כל שאר הדברים שהיו יכולים לרוץ באדמה. תוכנית FTECU ומנהלי התקנים טעונים מחדש. הדבר היחיד המפוקפק שאני יכול לחשוב עליו הוא המחשב הנייד בו אני משתמש, זה ASUS ונראה איטי. שאלתי את זה, כל הדברים שלי הם MACBOOK. אני לא יודע הרבה על ASUS, אז אני עלול להיגמר היום ואחוש במשטח מקצוען של מיקרוסופט.

הי, גם המחשב הנייד שלי איטי, לוקח 4-6 דקות לנתח ram ECU. אבל ברגע שזה נעשה שתהליך הפלאש הכל עובד בצורה מושלמת, אבל ברור שאיני יכול להבטיח שהשלך שלך היה עושה זאת. ראיתי סרטונים שבהם מחשבים מנהלים את הניתוח תוך שניות, כך שלדעתי המחשבים הניידים שלנו עשויים להיות קצת בצד האיטי! עדכן אותנו אם יש לך מזל

כן זה לוקח בערך 6-8 דקות לניתוח RAM. אני מתעסק עם זה קצת יותר, אולי אני מפסיד צעד או עושה משהו לא ברצף. בזכות Covid19 ובדיקות גירויים, אני לא יכול למצוא מחשב נייד הגון בטווח של 100 מיילים

אז פשוטו כמשמעו היה לי בדיוק אותו נושא כמוך. אז ניסיתי את זה במחשב הנייד של חברות שלי שהוא חדש לגמרי בתחילת השנה. שלב הניתוח ארך 45 שניות במקום 6 דקות וכל התהליך המהבהב הושלם בפחות משלושה דקות. אני חושב ששנינו זקוקים למחשבים ניידים חדשים!

אני חושב שאתה צודק, חיברתי את סורק ה- OBD2 רק כדי לוודא שלא היו לי שום תקלות שעשויות לעכב אותי, כי אני לא מרגיש שהוא מתחבר או ECU שלי. ממשיך לבקש להתחתן עם זה בכל פעם, אבל באמת היה אותו דבר. אולי עלי לבחור "לא" כאשר הוא מבקש ממני לנסות להקצות רישיון

• g.antoninho@hotmail.comg.antoninho@hotmail.com הודעות: 5Verified User

נסה עם כבל lan

• david.lieske1981@gmail.comdavid.lieske1981@gmail.com הודעות: 1Verified User

יש לי אותה שגיאת הודעה. משגע אותי. מישהו בבקשה תעזור

• bell_boy@hotmail.combell_boy@hotmail.com הודעות: 3Verified User

עברתי את הנושא הזה פעמים רבות גם כן. ודא שהרתמה שלך מחוברת היטב אם אתה משתמש ברתמת הצד האופניים. החותם הכחול הזה מונע לפעמים ממנו לשבת כל הכבל על כבל ה- USB. יש לי מחשב חדש יותר ויש לי הרבה פחות בעיות עם Autotune והבזקים באופן כללי. ודא שיש לך חיבור לאינטרנט מוצק אם הוא שומט חבילות הוא יזרוק שגיאה אקראית.

• trevor@sportbiketracktime.comtrevor@sportbiketracktime.com הודעות: 2Verified User

גם אני קיבלתי את השגיאה הזו ב- R1 2017 שלי - זה יעבור את כל תהליך ה- init של הפלאש, אבל אז יתלה בסוף כשהוא מועלה וייתן את השגיאה. ניסה כמה חיבורי WIFI שונים ואמת כי המפה מתאימה לאקו. נראה שזה מתקשר עם הקנס של ה- ecu ... לוקח בערך 5 דקות לבדוק את ה- RAM של ה- ecu ..... אז זה איטי, אבל זה עובר אותו, טוען מפות, מודולי FT וכו '... פשוט תלוי בסוף. המחשב הנייד שאני משתמש בו הוא מכונת core2 ישנה וקראומה (מעל גיל 10) ..... האם מחשב נייד מודרני יותר יעשה את ההבדל? אני בחור מק עבור רוב הדברים שלי, אבל שמור את המחשב הישן עבור כמה דברים שיש לי לעשות רק במחשב האישי ... אולי הגיע הזמן לשדרג את זה. רעיונות כלשהם? t

Trevor Sadler

Sportbike Track Time

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, ככל הנראה המחשב הוא הבעיה שלך כאן. אם המחשב איטי מדי הוא לא מדווח לשרת שלנו בפרק הזמן המוקצב, כך שהוא יתפוגג ויכשל בסוף הכתיבה בכל פעם. שמעתי על הצלחה שהבהב האופניים עם מערכת אתחול כפולה ב- Mac בעבר. אתה יכול לנסות את זה או שהייתי מציע להשיג מחשב נייד חדש יותר. לא חייב להיות משהו יקר מטורף. תודה, ג'ייסון א.

• trevor@sportbiketracktime.comtrevor@sportbiketracktime.com הודעות: 2Verified User

תודה לך ג'ייסון !!!!!! הכי טוב, t

Trevor Sadler

Sportbike Track Time

היכנס או הירשם כדי להגיב.