Forum wsparcia

Błąd nieautoryzowanego dostępu

jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

próbuje przez 4 dni. Przechodzę do tego punktu i otrzymuję tę wiadomość! Yamaha 2017 R1. Otrzymuję ten kod za każdym razem, pobrałem 10 razy, sprawdziłem wszystko w Internecie i po stronie komputera Nie wiem ile razy! Jestem mocno podłączony, po stronie roweru. Przy całkowitej stracie i dość sfrustrowany w tym momencie. Każda pomoc byłaby świetna.

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest twój numer części ECU i jaki jest numer części pliku, który próbujesz sflashować?

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Moja licencja # 7B8F8B41 Próbowałem zrobić 2 pliki, oba dają ten sam wynik. nr licencji to plik 7B8F8B41 - plik BX4-8591A-10US (nieograniczony) - BX4-8591A-10US (magazyn)

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest twój numer części ECU? Musisz sprawdzić naklejkę na ECU.

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User
  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, w pierwszym komunikacie nie widzę wyświetlanego komunikatu o błędzie. Czy to „Komunikat o błędzie nieautoryzowanego dostępu”? Widzę, że migasz na rowerze. Proszę uruchomić test dla mnie: https://forum.ftecu.com/discussion/319/attention-hardware-test-for-6-pin-bike-side-harness-that-will-often-solve-your-issues#latest Dzięki, Jason A.

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Dobra, ukończyłem Ten test, faktycznie wykonałem ten test przewodów, kiedy skończyłem okablowanie w wiązce bocznej roweru, ale właśnie to zrobiłem ponownie i wszystko mija. Od ponad 20 lat jestem elektrykiem i technikiem awioniki na samolotach, ale wszyscy popełniamy błędy, więc potrójnie sprawdziłem swoją pracę i wszystko jest proste.

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    tak, komunikat brzmi „błąd nieautoryzowanego dostępu. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną”. wydaje się, że wszystko idzie dobrze, zajmuje około 6 minut, gdy patrzy na Ram, a następnie, gdy chodzi o przesyłanie, pojawia się zielony pasek przewijania, a następnie komunikat „nieautoryzowany”.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy wprowadziłeś jakieś modyfikacje w plikach, które próbujesz sflashować?

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Nie. Nic nie zmieniłem, tylko wybrałem jeden z 2 plików, ograniczony lub nieograniczony. Nie wiem ani nie dbam o to, jak je zmodyfikować, pozostawię to ekspertom.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Cześć, dostaję to, kiedy próbuję flashować telefon jako hotspot. Wydaje się, że jest to spowodowane chwiejnym połączeniem internetowym. Czy używasz hotspotu? Jeśli tak, spróbuj na połączeniu WiFi.

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Nie, jestem na stałe podłączony, prowadziłem kat. 6 do laptopa na rowerze, dobre połączenie internetowe, rozebrałem wszystkie zabezpieczenia i zapory ogniowe zeszłej nocy i zamknąłem wszystko inne, co mogło biegać w tle. Ponownie załadowano program FTECU i sterowniki. Jedyną wątpliwą rzeczą, o której mogę myśleć, jest laptop, którego używam, to ASUS i wydaje się wolny. Pożyczyłem to, wszystkie moje rzeczy to MACBOOK. Nie wiem dużo o ASUSie, więc mogę dziś zabraknąć i złapać Microsoft Surface Pro.

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Cześć, Mój laptop też jest wolny, analiza ram ECU zajmuje od 4 do 6 minut. Ale kiedy to się skończy, proces flashowania wszystko działa idealnie, ale oczywiście nie mogę zagwarantować, że twój. Widziałem filmy, w których komputery zarządzają analizą w kilka sekund, więc myślę, że nasze laptopy mogą być nieco powolne! Informuj nas, jeśli masz szczęście

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Tak, analiza pamięci RAM zajmuje około 6-8 minut. Zamierzam trochę z tym popsuć, może brakuje mi kroku lub robię coś poza sekwencją. dzięki Covid19 i kontroli bodźców nie mogę znaleźć porządnego laptopa w promieniu 100 milm

  • drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk Posty: 51Verified User

    Więc dosłownie miałem dokładnie ten sam problem co ty. Następnie wypróbowałem go na laptopie roboczym mojej dziewczyny, który jest nowy na początku tego roku. Etap analizy zajął 45 sekund zamiast 6 minut, a cały proces flashowania zakończył się w mniej niż 3 minuty. Myślę, że oboje potrzebujemy nowych laptopów!

  • jfouch@live.comjfouch@live.com Posty: 9Verified User

    Myślę, że masz rację, podłączyłem skaner OBD2, aby upewnić się, że nie mam żadnych usterek, które mogłyby mnie powstrzymywać, ponieważ nie czuję, że się łączy lub mój ECU. Ciągle prosi o ślub za każdym razem, ale naprawdę było tak samo. Może powinienem wybrać „nie”, gdy poprosi mnie o próbę przypisania licencji

  • g.antoninho@hotmail.comg.antoninho@hotmail.com Posty: 5Verified User

    Spróbuj z kablem LAN

  • david.lieske1981@gmail.comdavid.lieske1981@gmail.com Posty: 1Verified User

    Mam ten sam komunikat o błędzie. Doprowadza mnie do szału. Niech ktoś pomoże

  • bell_boy@hotmail.combell_boy@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Miałem ten problem wiele razy. Upewnij się, że szelki są dobrze przymocowane, jeśli używasz bocznych pasów rowerowych. Ta niebieska uszczelka czasami uniemożliwia osadzenie go na kablu USB. Mam nowszy komputer i mam znacznie mniej problemów z funkcją Autotune i ogólnie błyskami. Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe, jeśli porzuca pakiety, generuje losowy błąd.

  • Ja również otrzymywałem ten błąd z moim 2017 R1 - przejdzie przez cały proces inicjalizacji flashowania, ale następnie zawiesi się na końcu podczas przesyłania i wyświetli błąd. Wypróbowałem kilka różnych połączeń WIFI i sprawdziłem, czy mapa jest odpowiednia dla ecu. Wygląda na to, że komunikuje się z ecu w porządku ... sprawdzenie pamięci RAM ecu zajmuje około 5 minut ..... więc jest powolny, ale przechodzi przez to, ładuje mapy, moduły FT itp. po prostu wisi na końcu. Laptop, którego używam, to stara, krucha maszyna core2 (ponad 10 lat) ..... czy bardziej nowoczesny laptop miałby znaczenie? Jestem facetem od Maca, jeśli chodzi o większość moich rzeczy, ale zatrzymuję stary komputer na kilka rzeczy, które muszę zrobić tylko na PC ... może czas to ulepszyć. Jakieś pomysły? t

    Trevor Sadler

    Sportbike Track Time

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, najprawdopodobniej problem dotyczy komputera. Jeśli komputer jest zbyt wolny, nie zgłasza się z powrotem do naszego serwera w wyznaczonym czasie, więc za każdym razem kończy się limit czasu i kończy się niepowodzeniem na końcu zapisu. Słyszałem o sukcesie flashowania roweru z systemem podwójnego rozruchu na komputerze Mac. Możesz spróbować lub zasugerowałbym zakup nowszego laptopa. Nie musi to być nic szalenie drogiego. Dzięki, Jason A.

  • Dziękuję Jason !!!!!! najlepiej, t

    Trevor Sadler

    Sportbike Track Time

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.