Forum wsparcia

Dlaczego zawsze pojawia się monit (Błąd: Sprawdź połączenie z Internetem ...) Moja sieć działa normalnie, nie ma problemu,

JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

Dlaczego zawsze pojawia się monit (Niepowodzenie: Sprawdź połączenie z Internetem ...) Moja sieć jest normalna, nie ma problemu, minęło dużo czasu, czasem dobrze, czasem źle!

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy w ogóle nie jesteś w stanie uzyskać dostępu do oprogramowania Tuning Suite? Dzięki, Jason A.

  • JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

    Można go użyć, ale nie wiem, dlaczego ten problem często występuje, można go użyć po ponownym otwarciu i pojawi się ponownie następnym razem!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To może być problem z początkowym połączeniem z operatorem sieci. Wydaje się, że teraz działa dobrze, prawda? Dzięki, Jason A.

  • JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

    Tak, działa, ale te problemy często się zdarzają i jeśli mogę ich użyć, nie jestem pewien, czy wybiorę język. Ponadto chcę zadać pytanie, dlaczego plik pobrany do obszaru udostępniania użytkownika pyta mnie że nie jestem upoważniony do korzystania z niego? Ten plik odpowiada mojemu numerowi ECU!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, o jakim pliku mówisz? Dzięki, Jason A.

  • wrauch@karlabs.comwrauch@karlabs.com Posty: 3Verified User

    Otrzymuję ten dokładny komunikat o błędzie KAŻDE PIERWSZE SPRÓBOWANIE. Przy drugiej próbie działa. Dodałem aplikację FTECU do listy wyjątków zapory systemu Windows 10, ale to nie poprawiło sytuacji. Ponadto DLACZEGO muszę zaakceptować warunki przed dodaniem moich danych logowania? I DLACZEGO dane logowania nie wypełniają się automatycznie? Każdej sesji ciągle się ponownie loguję (ponieważ oprogramowanie jest takie analne w sprawdzaniu licencji ECU, wyłączanie klucza, włączanie klucza, yada yada yada. Kończę rozładowywanie i ponowne ładowanie idiotycznego oprogramowania pół tuzina razy podczas każdej sesji. Nie jestem pewien, czy oprogramowanie może być trudniejsze w użyciu.

    2015 Yamaha R1M with full Graves exhaust, Attack Performance rearsets and FTECU unrestricted flash with Active Tune. But what makes it really fast is the tank cover autographed by Rossi and Lorenzo and the tailpiece by Vinales!

  • DeanosDeanos Posty: 5Verified User

    Jak wyżej, przy każdym logowaniu otrzymuję ten sam błąd. Drugie logowanie działa idealnie, pierwsze ulega awarii. Jeśli chodzi o sekwencję logowania, byłoby wspaniale móc zalogować się tylko raz lub po prostu zarejestrować oprogramowanie raz. Taki ból trzeba się logować za każdym razem, gdy otwierasz oprogramowanie. W powyższych przypadkach musisz zalogować się dwukrotnie przy każdym otwarciu oprogramowania. Może coś do przemyślenia na następną wersję?

    2015 MT-07 with SC Projects imitation and full DNA filter system.

    https://www.instagram.com/deanos_rides

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.