Forum wsparcia

Ecu Zamknięty

eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

mój kalkulator został zamknięty i nie mam pojęcia, dlaczego ... ktoś może mi pomóc?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki jest twój numer części ECU? A plik, który próbujesz sflashować?

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User
    edytowano October 2019

    Na początku korzystałem z mapy Stanów Zjednoczonych, Taylor Racing ... działało to dla mnie bardzo dobrze. Teraz umieściłem FtEcu QuickShifter, chciałem aktywować tryb QS i nie pozwoli mi to. Zacząłem ładować kolejną mapę, której QS nie aktywuje. Gsxr 1000 2017 Mój numer ECU to .. 32920-17K82 Kupiłem teraz drugą licencję .. ale najwyraźniej się nie aktywuje lub podobnie

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zamieść swoje uwagi w odpowiedniej sekcji. Przeniesienie tego wątku do sekcji GSXR1000 ...

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jaki plik sflashowałeś po pliku Taylor Racing?

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Właśnie w tym tkwi problem .. Mam trochę mojej lokalizacji (dokumenty, Flash-Tune, Obrazy Ecu)

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Tuner ECU, często jest gorzej niż wcześniej ... Zrobiłem wszystko sam ze wszystkimi motocyklami ... tylko tutaj nie wiedziałem, że z numerem serii Ecu tak dokładnie , a moja licencja jest ograniczona do mojego motocykla ..

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Potrzebujemy numeru pliku.

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Mój Suzuki Gsxr 1000 2017 Mam Ec teraz Ec away Ec away Ec away Ec away Ec away, away, professional, Ec, Ec Ec Ec Ec Ec następnie następnie Ec następnie Ec następnie Ec następnie Ec następnie Ec następnie Ec następnie Ec następnie Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec Ec In Ec In In In In In In In In In In In mamy dostępne bezpłatne licencje ...) Mapa Taylormade Racing 32920-17kf2 Co chciałbym załadować .. lub na magazynie byłoby 32920-17k82

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Pozwól mi przynajmniej użyć mojego podstawowego kalkulatora ponownie. 32920-17K82, abym mógł go po prostu założyć na dinamometr dan i w końcu uruchomić motocykl ... 😕

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Mapa GSXR1000 Racing Taylormade nie jest już dostępna w naszej bazie danych. Jesteśmy w trakcie badania Twojego problemu.

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Dziękuję bardzo !! Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyś mógł odblokować mi przynajmniej oryginalną mapę ... abym mógł wrócić do domu z rodziną. 32920-17K82

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jakiego pliku użyłeś, aby ponownie uruchomić rower? To może chwilę potrwać, po prostu FYI.

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    32920-17K82 byłby oryginalnym kodem mojego kalkulatora, mógłbym go użyć do flashowania mój kalkulator byłby wystarczający ..

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    W wiadomości e-mail stwierdzono, że do pomyślnego flashowania użyto pliku Braden PowerTune GSXR z plików udostępnionych przez użytkownika. Czy możesz tymczasowo użyć tego pliku, dopóki nie rozwiążemy tego problemu?

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    braden powertune jest dla modelu z lat 2007-2008 ... po prostu spróbuj mnie załadować i JEŚLI ŁADUJĘ tę mapę pomyślnie ... ale nigdy nie próbowałem jej oderwać, że nagle całe Ecu mnie pali ...

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Niezupełnie rozumiem, co teraz mówisz. Więc nie udało Ci się załadować tego pliku?

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    Jeśli uda mi się przeprowadzić Braden Powertune 2007-2008. Nie próbuj uruchamiać motocykla, nie chcę ryzykować spalenia ECU. Mój motocykl to 2017 ... Ponieważ nie załadowałem Ecu Stock ani innych, pomyślałem o wypróbowaniu Braden Powertune i ładowałem pomyślnie. , teraz, jeśli chcę zwrócić Magazyn Ecu, aby go pobrać i wysłać do Ecu, ale nie zostawia Flasha i mówi Ecu Zablokowany ..

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    witam ponownie, czy będą w stanie rozwiązać problem?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nadal trwają badania / replikacja tutaj.

  • eddymatthies@gmail.comeddymatthies@gmail.com Posty: 12Verified User

    OK dzięki. Czekam, aż dadzą mi znać o nowościach ...

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Cześć Eddy, mam ten sam problem z 2 ECU, mówi „ECU zablokowany”, gdy przechodzi przez „sprawdzanie ECU” Procedura ... dostałem problem od sierpnia 2019 ... :( Czekam na odpowiedź przed wysłaniem mój ECU do sprawdzenia .... jeśli znajdziesz coś po swojej stronie, daj mi znać. Jesteś Francuzem?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.