Forum wsparcia

Yamaha R6 2017 z uprzężą YEC

marc.wagner89@gmail.commarc.wagner89@gmail.com Posty: 4Verified User

Cześć. Chciałbym użyć ECU BN6-8591A-00 (UE) w połączeniu z krosnem wyścigowym YEC i mam kilka pytań. Pierwsze pytanie: czy auto-blipper będzie działał i będzie wymagał takiego samego okablowania jak wiązka przewodów OEM? Drugie pytanie: Czy muszę używać „US Harness config” lub EU? Trzecie pytanie: Czy można używać i łączyć funkcję automatycznego dostrajania z krosnem YEC? Z góry dziękuję za Twoją pomoc.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nigdy wcześniej tego nie testowaliśmy, więc podanie szczegółów dotyczących uprzęży, której nie produkujemy, nie jest całkowicie możliwe. Po pierwsze, jeśli zamierzasz uruchomić tę wiązkę przewodów, powinieneś spróbować sflashować swój ECU przy pomocy pliku US z konfiguracją wiązki przewodów US ustawioną na PRAWDA. Jeśli to nie zadziała, musisz kupić plik naszego zespołu wyścigowego lub uzyskać kalkulator YEC, aby ta uprząż działała poprawnie z rowerem. Dzięki, Jason A.

  • marc.wagner89@gmail.commarc.wagner89@gmail.com Posty: 4Verified User

    Dziękuję Jason. Mamy już ECU YEC, ale chcieliśmy użyć ECU z miganiem, ponieważ YEC nie obsługuje obecnie Blippera. Czy zastanawiasz się nad stworzeniem danych podstawowych dla ECU YEC, aby móc dodać swoje oprogramowanie blipper? Z poważaniem.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Obecnie nie planujemy utworzenia pliku w celu flashowania ECU YEC. Dzięki, Jason A.

  • marc.wagner89@gmail.commarc.wagner89@gmail.com Posty: 4Verified User

    Drogi Jason. Napisałem BN6-8591A-10 (plik US) na naszym ECU BN6-8591A-00 i ustawiłem konfigurację wiązki przewodów US na true. Niestety rower się nie uruchamia. Czy możesz podać więcej porad, w jaki sposób możemy sprawić, by to zadziałało? Jeśli pakiet zespołu wyścigowego będzie działał w połączeniu z krosnem YEC, łatwo będzie ci powiedzieć, którą konfigurację muszę dostosować. Z góry dziękuję za Twoją pomoc.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak jak powiedziałem wcześniej, nie mogę powiedzieć, jak uzyskać plik US w ECU UE współpracujący z wiązką przewodów YEC, ponieważ nie był tu wcześniej testowany. Wiem na pewno, że plik naszego zespołu wyścigowego dla R6 współpracuje z uprzężą YEC. Sugerowałbym uzyskanie tego lub uruchomienie ECU YEC. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.