Forum wsparcia

Nie można uruchomić lub pobrać oprogramowania

To jest nieprzyjemne. 20% lub czas, w którym chcę wprowadzić małe zmiany w mojej melodii, serwer jest wyłączony, co oznacza, że nie mogę uruchomić oprogramowania Nie ma również opcji rozpoczęcia pobierania ze strony internetowej, ponieważ .... serwer jest wyłączony. Naprawdę musi istnieć jakiś system awaryjny, aby to oprogramowanie działało w trybie offline, to jest bardzo frustrujące. Gdzie na stronie FTecu znajduje się „status serwera”? Starałem się rozwiązywać problemy z połączeniem na laptopie, ale okazało się, że serwer jest wyłączony .... Chciałem przetestować ustawienia na moim QS, a teraz straciłem dzień (strefa czasowa EST + 1). Czekamy na twoją konstruktywną odpowiedź.

Komentarze

  • nordicmotortuning@gmail.comnordicmotortuning@gmail.com Posty: 1Verified User

    Serwer jest wyłączony i muszę wykonać pracę na rowerze, jak możemy rozwiązać ten problem?

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    nasze przeprosiny, od kilku godzin aktualizujemy naszą infrastrukturę internetową. Serwer, na którym stoi oprogramowanie, jest ostatnim krokiem i powinien wkrótce zostać uruchomiony.

  • stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl Posty: 15Verified User

    Poprosiłem o konstruktywną odpowiedź na pytanie, w jaki sposób możemy sobie pomóc w przyszłości. Nie dlatego serwer jest wyłączony. Widzimy, że to w dół ...

  • dru_da_name@Yahoo.comdru_da_name@Yahoo.com Posty: 1Verified User

    jakieś aktualizacje?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Mam nadzieję, że pomogę ci w konstruktywnej odpowiedzi. W przyszłości nigdy nie powinniśmy mieć migracji serwera tak czasochłonnej. Zostanie przygotowane powiadomienie e-mail z powiadomieniem użytkowników o wszelkich przyszłych planowanych czynnościach konserwacyjnych. Rozumiem twoją frustrację, ale na razie nie możemy mieć oprogramowania działającego w trybie offline. W przyszłości planujemy pracować nad opracowaniem wersji offline oprogramowania. Dzięki, Jason A.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Serwer jest w końcu tworzony po wielu sprawdzeniach. Być może trzeba będzie zamknąć i zalogować się ponownie, aby uzyskać aktualizacje serwera, ale pliki są teraz dostępne. Dziękuję za cierpliwość.

  • AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com Posty: 11Verified User

    Nadal nie mogę uruchomić oprogramowania. Po dwukrotnym kliknięciu ikony FTECU, przechodzi ona przez normalną procedurę, jednak aplikacja nie pojawia się. Proces FTECU działa w tle, ale nigdy nie otwiera się na pulpicie. Zgadzam się z innym członkiem forum, że brak rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych na miejscu, takiego jak używanie w trybie offline, nie jest dobrym modelem biznesowym i wymaga poprawy. Proszę doradź...

  • AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com Posty: 11Verified User
    • Kontynuacja, dla każdego, kto nie może uruchomić oprogramowania, wykonaj następujące czynności: Odinstaluj oprogramowanie FTECU z twojego systemu
    • Reboot computer
    • Pobierz i zainstaluj ponownie program FTECU i powinien działać.
    • To była moja poprawka. Twoje zdrowie.
  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    Dziękuję, to też działało dla mnie

  • stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl Posty: 15Verified User

    Teraz jest 02:00. Nie jestem jeszcze w stanie przetestować oprogramowania, jednak sekcja pobierania wraca do trybu online, co oznacza, że back-end powinien być ponownie dostępny. Widziałem też, że aktualna wersja i historia wersji na stronie nie są synchronizowane. Aktualna wersja jest wyższa i nie jest wymieniona na stronie. Edytuj: Oprogramowanie jest ponownie dostępne.

  • stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl Posty: 15Verified User

    Znalazłem błąd! Jeśli wciśniesz rozszerzony: „rozgrzewka bezczynna” i użyjesz kursora, aby przejść na górę listy, wszystkie wartości będą wyświetlane jako „fałszywe”. Kliknięcie bezpośrednio jednej z wartości spowoduje wyświetlenie jej jako poprawnej wartości (prawda, jeśli ustawiono ją jako „prawda”)

  • yahav92@hotmail.comyahav92@hotmail.com Posty: 16Verified User
    • HEY ive dostał ten sam problem Zrobiłem to Odinstaluj oprogramowanie FTECU z twojego systemu
    • Uruchom ponownie komputer
    • Pobierz i zainstaluj ponownie program FTECU i powinien działać.
    • działa przez swoją normalną procedurę, jednak aplikacja nie pojawia się. Proces FTECU działa w tle, ale nigdy nie otwiera się na pulpicie. proszę pomóż mi tutaj Dziękuję
  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Spróbuj ponownie uruchomić komputer i sprawdź, czy to rozwiązuje.

  • yahav92@hotmail.comyahav92@hotmail.com Posty: 16Verified User

    tak wszystko działa teraz Dziękuję

  • wcs5683@gmail.comwcs5683@gmail.com Posty: 3Verified User

    I tak mam nadzieję. Może też odpowiem na mój bilet.

  • aries49@live.comaries49@live.com Posty: 1Verified User

    Po odinstalowaniu / ponownym uruchomieniu i ponownym uruchomieniu oprogramowanie nigdy się nie uruchamia. Jak uruchomić to oprogramowanie?

  • sales@gpbikestore.comsales@gpbikestore.com Posty: 12Verified User

    Musieliśmy odinstalować i ponownie zainstalować 2 razy, aby go uruchomić. W końcu to zadziałało. Poszedłem flashować rower i musiałem to zrobić 3 razy, aby go ukończyć.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, System biletów pomocy technicznej jest niedostępny przez wiele miesięcy. Co jest jednym z powodów, dla których przeszliśmy na forum. Jeśli masz problem, zadzwoń do nas, napisz do nas lub rozpocznij nowy temat w odpowiedniej kategorii, abyśmy mogli Ci pomóc. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.