פורום תמיכה

לא ניתן להתחיל או להוריד תוכנה

stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl הודעות: 15Verified User

זה מעצבן. JPXfLXIlrz6 או הפעם אני רוצה לעשות tweaks קטן מנגינה שלי, השרת הוא למטה, כלומר אני לא יכול להתחיל את התוכנה. אין גם אפשרות להתחיל להוריד מדף האינטרנט כי .... שרת למטה. יש באמת צריך להיות איזושהי מערכת ליפול בחזרה עבור תוכנה זו לעבוד באופן לא מקוון, זה סופר מתסכל. איפה בדף האינטרנט FTecu יש "מצב השרת" לבדוק? הייתי fumlbing מסביב, מנסה לפתור את החיבור שלי על המחשב הנייד, אבל, כפי שהתברר, השרת למטה .... רציתי לבדוק את ההגדרות שלי QS ועכשיו איבדתי יום (EST + 1 אזור זמן). מצפה לתשובה בונה שלך.

הערות

• nordicmotortuning@gmail.comnordicmotortuning@gmail.com הודעות: 1Verified User

השרת הוא למטה ואני צריך לעשות עבודה על אופניים, איך אנחנו יכולים לפתור את הבעיה?

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User

אנו מתכננים לעדכן את התשתית הפונה לרשת שלנו במשך מספר השעות האחרונות. השרת מול התוכנה הוא הצעד האחרון צריך להיות בקרוב.

• stigma@xmsnet.nlstigma@xmsnet.nl הודעות: 15Verified User

ביקשתי תשובה קונסטרוקטיבית על איך נוכל לעזור לעצמנו בעתיד. לא למה השרת הוא למטה. אנחנו יכולים לראות את זה למטה ..

• dru_da_name@Yahoo.comdru_da_name@Yahoo.com הודעות: 1Verified User

עדכונים כלשהם?

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אני מקווה שאני יכול לעזור לך עם תשובה בונה. בעתיד אנחנו אף פעם לא צריך הגירה שרת זה זמן רב. תוצג הודעת אימייל המודיעה למשתמשים על תחזוקה מתוזמנת בעתיד. אני יכול להבין את התסכול שלך, אבל בינתיים אנחנו לא יכולים להיות תוכנה שפועלת באופן לא מקוון. בעתיד אנו מתכננים לעבוד על פיתוח גרסה לא מקוונת של התוכנה. תודה, ג'ייסון א

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

השרת הוא לגבות סוף סוף לאחר בדיקות רבות. ייתכן שיהיה עליך לסגור ולהיכנס שוב כדי לקבל את עדכוני השרת, אבל הקבצים נגישים כעת. תודה על סבלנותך.

• AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com הודעות: 11Verified User

אני עדיין לא מצליח להפעיל תוכנה. לאחר לחיצה כפולה על סמל FTECU, הוא עובר דרך הנוהל הרגיל שלו, עם זאת, היישום אינו מופיע. תהליך FTECU פועל ברקע, אבל הוא אף פעם לא נפתח על שולחן העבודה. אני מסכים עם חבר בפורום אחר כי אין פתרון גיבוי במקום כגון שימוש לא מקוון הוא לא מודל עסקי טוב צריך להיות משופרת. בבקשה ייעץ...

• AirmanJ74@gmail.comAirmanJ74@gmail.com הודעות: 11Verified User
    • מעקב אחר, עבור כל מי שאינו מסוגל להפעיל את התוכנה לעשות את הפעולות הבאות: להסיר את התוכנה FTECU מהמערכת שלך
    • אתחול המחשב
    • הורד והתקן מחדש את תוכנית FTECU וזה צריך לעבוד.
    • זה היה תיקון שלי. לחיים.
  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com הודעות: 12Verified User

תודה, זה עבד גם בשבילי

עכשיו 02:00 בערב. אני לא בעמדה כדי לבדוק את התוכנה עדיין, אולם סעיף ההורדה היא חזרה באינטרנט, כך אומר back-end צריך להיות זמין שוב. כמו כן, מה שראיתי הוא כי הגירסה הנוכחית ואת היסטוריית הגרסה על דף האינטרנט הם לא אני sync. הגרסה הנוכחית גבוהה יותר ואינה מוזכרת בדף. עריכה: התוכנה נגישה שוב.!

מצאו באג! אם תלחץ על המורחבת: "warmup סרק" ולהשתמש הסמן לעלות ברשימה, כל הערכים יראו כמו "שקר". כאשר תלחץ על אחד מהערכים ישירות, הוא יוצג כערך הנכון (נכון כאשר הוא מוגדר כ"נכון ")

• yahav92@hotmail.comyahav92@hotmail.com הודעות: 16Verified User
    • היי ive יש probem אותו עשיתי את זה להסיר את התוכנה FTECU מהמערכת שלך
    • אתחול המחשב
    • הורדה והתקנה מחדש של תוכנית FTECU וזה צריך לעבוד.
    • הוא פועל דרך ההליך הרגיל שלו, עם זאת, היישום אינו מופיע. תהליך FTECU פועל ברקע, אבל הוא אף פעם לא נפתח על שולחן העבודה. בבקשה תעזור לי כאן תודה
  • kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

נסה את אתחול מחדש ולראות אם זה פותר את זה.

• yahav92@hotmail.comyahav92@hotmail.com הודעות: 16Verified User

כן, כל העבודה עכשיו תודה

• wcs5683@gmail.comwcs5683@gmail.com הודעות: 3Verified User

אני מקווה freakin כך. אולי גם להגיב על כרטיס הצרות שלי.

• aries49@live.comaries49@live.com הודעות: 1Verified User

יש לי uninstalled / מחדש אתחול מחדש ו rebooted, התוכנה לא מתחילה. כיצד ניתן להפעיל את התוכנה הזו?

• sales@gpbikestore.comsales@gpbikestore.com הודעות: 12Verified User

היינו צריכים להסיר ולהתקין מחדש 2 פעמים כדי לקבל אותו לעבודה. לבסוף זה עובד. הלך להבהב אופניים והיה צריך לעשות את זה 3 פעמים כדי להשלים את זה.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

שלום, מערכת כרטיס התמיכה כבר נגיש לנו במשך חודשים. וזה חלק מהסיבה מדוע עברנו לפורום. אם יש לך בעיה אנא התקשר אלינו, שלח לנו דוא"ל או התחל נושא חדש בקטגוריה הנכונה כדי שנוכל לסייע לך. תודה, ג'ייסון א

היכנס או הירשם כדי להגיב.