Forum wsparcia

Nie można sflashować wyuczonych trymerów aktywnej melodii

frekkefrekke Posty: 6Verified User
edytowano August 2020 w ECU Licensing

Cześć, niedawno zainstalowałem aktywną melodię na moim R1 2017, udało mi się sflashować nieograniczoną mapę z włączoną aktywną melodią i wyłączonym trybem korekcji na żywo, potem wziąłem rower na przejażdżkę, przekręciłem go za pomocą wyłącznika awaryjnego (nadal włączony zapłon) otworzyłem monitor AFR i zapisałem nowe listwy i tu jest problem. Gdy program pyta, czy chcę flashować nowe wartości, pojawia się komunikat „nie znaleziono licencji” i pyta mnie, czy chcę kupić. Jak to naprawić? Oczywiście mam licencję, ponieważ mogę flashować nieograniczoną mapę tak, jak jest, tylko wtedy, gdy próbuję flashować przez monitor AFR, powoduje to błędy. Po nieudanej próbie flashowania otrzymuję nową tymczasową mapę na lewym pasku o nazwie „Aktywna melodia”, a następnie mój numer licencji, tutaj widzę nowe wartości TPS vs RPM i MAP vs RPM, czy mam skopiować te wartości paliwa do własną mapę, a potem flashować jak zwykle? To nie wydaje się właściwe. Czy musisz zresetować moją licencję?

Komentarze

  • jeff_cjeff_c Posty: 13Verified User

    Natknąłem się na ten sam problem (chociaż motocykl różnicowy, FZ09) próbując flashować z monitora AFR, myślę, że to po prostu jakiś błąd. Po prostu mówię „nie”, aby kupić nową licencję, a następnie upewniam się, że plik został zapisany. Porównaj z ostatnim flashowanym plikiem, aby upewnić się, że wszystko jest takie samo, z wyjątkiem zaktualizowanych tabel MAP i TPS. Następnie wyłącz zapłon, uruchom ponownie FTECU i sflashuj zapisany plik jak normalny flash, powinien migać dobrze.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.