Forum wsparcia

Aktywne strojenie bardzo ciężko, aby działało

gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User
edytowano June 2020 w ActiveTune AFR Kits
  1. Cześć, muszę powiedzieć, że używanie Aktywnej melodii w trybie Live Correction = DISABLED jest bardzo trudne. Zasadniczo, jeśli spróbuję użyć SW do zbudowania mapy podstawowej za pomocą Aktywnej melodii, jest to prawie niemożliwe. Jeśli ustawię Live Correction Mode = ENABLE, działa to jak urok. Czy jest to coś, czego nie chcesz, abyśmy jako klienci mogli to zrobić, uruchom Aktywne strojenie bez włączonego trybu korekcji na żywo? Za każdym razem, gdy próbuję to zrobić, pojawia się błąd informujący, że nie został aktywowany. Procedura, którą wykonuję: podłącz ECU do mojego komputera za pomocą FTECU SW
  2. Flashuj plik, który chcę uruchomić z aktywną melodią aktywowaną i ustaw właściwość Tryb korekcji na żywo = WYŁĄCZONY (jest to coś, co zorientowałem się, że musisz zrobić, aby mieć szansa, że może to zadziała, to ten sam plik, który mam już na rowerze, co oznacza, że flash nie jest konieczny, ponieważ to ten sam plik, który mam w ECU, którego flashuję)
  3. Następnie wyłącz zapłon, a następnie WŁĄCZ silnik. następnie przejedź (nie wyłączając zapłonu) spróbuj połączyć się z rowerem i sprawdź, czy monitor AFR działa, aby móc pobrać dane korekcyjne. 9,9 razy na 10 to nie działa. To znaczy, że dysk, który właśnie zrobiłem, był stratą czasu ...
  4. To jest na Yamaha R1 2018, jeśli to ważne. Aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie uruchomić trybu korekcji na żywo = WŁĄCZ i pominąć to, co próbuję osiągnąć, to nie chcę biegać rowerem z lambda. Chcę stworzyć własną mapę, a następnie usunąć lambda. Może robię coś złego, a procedura jest zła. Proszę wyjaśnić, jak to zrobić w takim przypadku, frustracja staje się niemożliwa do zrobienia takiej mapy bazowej. Z góry dziękuję

Komentarze

  • gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User
  • bell_boy@hotmail.combell_boy@hotmail.com Posty: 3Verified User

    Często mam ten sam błąd na moim 16 R1. Jeśli nie, dostaję nieautoryzowanego użytkownika lub nie udało mi się sprawdzić FWE podczas próby flashowania w przycinaniu Autotune. Mój wskaźnik sukcesu wynosi około 30%, jeśli chodzi o uzyskanie flasha. Bardzo frustrujące, gdy jesteś na torze, a bateria umiera z prób. Zdecydowanie jest kilka błędów, które wymagają naprawy w sprzęcie i oprogramowaniu.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.