Forum wsparcia

ECU nie może być flashowane

  1. Cześć, mamy dwa problemy. Niestety zgubiliśmy kartę z KODEM AKTYWACJI dla Blipper PRODUCT SN 36709868. Czy możesz przesłać nam nowy KOD?
  2. Nie można flashować dwóch jednostek sterujących. Jeden Yamaha MT10 2018 B67-91A-40 i jeden Yamaha YZF-R1 2016 2CR-8591A-40. zawsze wydawano nowe licencje. Mimo że licencja została już udzielona.
  3. Proszę odpowiedzieć. Dziękuję

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Nie zgubiłeś tego kodu, widzę, że jest używany z wersją R6 2017+ ostatnio flashowaną 18.11.19. Przez większość czasu problemy z rozpoznawaniem licencji występują, gdy nieprzestrzeganie podpowiedzi oprogramowania lub uszkodzenie sprzętu. Sprawdź wszystkie połączenia i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Dzięki, Jason A.

  • Witaj, muszę dokładniej opisać nasz problem. Od kilku dni mieliśmy problem z flashowaniem ECU z Yamahy R1, R6 i MT10. Oprogramowanie rozpoznaje podłączony ECU i rozpoczyna instalację. W miejscu, w którym oprogramowanie zaczyna zapisywać mapę w ECU, pojawia się komunikat o błędzie „Błąd nieautoryzowanego dostępu: spróbuj ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną”. Ponieważ ECU jest rozpoznawany i wszystko działa normalnie, dopóki nie zostanie załadowane, nie może to być kabel połączeniowy, prawda? Sprawdziliśmy także wszystkie kable i kody PIN na kablu adaptera. Już sflashowaliśmy niektóre ECU i dlatego zakładamy, że wszystko działa poprawnie, flash ECU Yamaha MT09 działał bez problemów. Co to może być nadal? VG Martin

  • Cześć, zauważyłem, że napisaliśmy dwa kody aktywacyjne dla Blippera na R6. To nie było celowe. Czy możesz ponownie odblokować ten kod 6A999589? Mój kolega przez przypadek sflashował drugi kod na jednostce sterującej. VG Martin

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Tak, naprawiłem to dla ciebie. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.