Forum wsparcia

Problem z lampą błyskową na CP3

contact@fb-racing.frcontact@fb-racing.fr Posty: 11Verified User

Witaj, dziś pierwsze połączenie z moim kalkulatorem BS2-8591A-00 (UE). Po wielu próbach i po kilku problemach z walidacją flashowania, flash był ostatecznie poprawny z zapasową mapą BS2-8591A-10 (US) i działa dobrze, a przeniesienie cewki zapłonowej na twardość. Następnym krokiem było ponowne flashowanie z aktywną funkcją dostrajania, mam dobre różne komunikaty o błędach: licencja nie jest ważna, Ecu nie jest zarejestrowana lub zawiesza się pod koniec flashowania. Bez problemu sprawdziłem dodatkowe okablowanie FT ... Dziękuję za pomoc i przepraszam za mój zły angielski. Loïc

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cześć, twoja licencja była w stanie „próby” z powodu problemu podczas procesu flashowania. Albo masz słabe połączenie z Internetem (lub zostało przerwane podczas procesu), albo sprzęt nie nawiązywał pełnego połączenia. Zresetowaliśmy Twoją licencję, abyś mógł ponownie flashować.

  • contact@fb-racing.frcontact@fb-racing.fr Posty: 11Verified User

    Cześć, dziękuję za odpowiedź. Możliwe, że moje połączenie internetowe nie było wystarczająco dobre. Za kilka dni wykonam kolejną próbę flashowania i przekażę ci opinię na temat wyniku. Pozdrowienia. Loïc

  • contact@fb-racing.frcontact@fb-racing.fr Posty: 11Verified User

    Dziękuję za zresetowanie licencji, problem z połączeniem internetowym był zły. Flash jest teraz w porządku. Pozdrawiam, Loïc.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.