Forum wsparcia

ABS Usuń

hubietardif@mac.comhubietardif@mac.com Posty: 2Verified User
 Witaj Forum. Mam ten sam problem, co „2015 R1 ABS DELETE ISSUE”, naprawdę nie jestem zainteresowany wydaniem kolejnych dolarów $250.00 na świecę, która wytrzymała 3 miesiące. Skontaktowałem się z zespołem sprzedaży, rozmawiałem z kimś przez telefon, otrzymałem tego e-maila od zespołu sprzedaży, aby wyczyścić kod, co zrobiłem podczas mojego dnia torowego bez rozwiązania (kod wrócił). Wykonałem część rozwiązywania problemów w instrukcji serwisowej. Czy mogę przynieść świecę do warsztatu, aby ją lokalnie przetestować? Witaj Tardif, W tym momencie odniosłbym się do instrukcji serwisowej, aby dowiedzieć się, jak przełączyć motocykl w tryb diagnostyczny i wyczyścić kod z deski rozdzielczej. Pozdrawiam, Zespół sprzedaży W dniu 20.10.2024 o 19:01 Hubert Tardif napisał: Witaj FT Ecu. 

 Mam problemy z usuwaniem ABS w moim R1M z 2015 r. 

 Po pierwsze, prawie niemożliwe było odłączenie urządzenia od złącza ABS. Na desce rozdzielczej wyświetla mi się kod 42. Sprawdziłem czujnik tylnego koła, działa prawidłowo. 
 Zastanawiam się, czy możliwe jest nieprawidłowe włożenie usuwania ABS? 

 Proszę o pomoc. 

 Pozdrawiam, 
 Hubert Tardif 
 

-- Zespół sprzedaży FTECU FTECU Inc. 3688 Research Way STE 5 Carson City, NV 89706 Telefon: (888) 543-6302

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.