Forum wsparcia

Potrzeba zresetowania/odzyskania licencji ECU z powodu fałszywego statusu „flash init”

2022 XSR700

  • Licencja ECU: EC8CCB61 Prosi o nową licencję, ale muszę uzyskać tę konkretną, ponieważ ma kod „autoryzowanej funkcji” powiązany z tą licencją od 2WDW? Wysłałem już e-mail i zadzwoniłem, ale bez aktualizacji, więc postanowiłem opublikować również tutaj.

Dzięki z góry!

Tagged:

Komentarze

  • aaron.leyesa@gmail.comaaron.leyesa@gmail.com Posty: 2Verified User

    Wysłałem wiadomość do 2WDW, a problem z „brakującą autoryzacją funkcji” brzmiał: „Problem, który obecnie masz, wynika z faktu, że plik jest dołączony do określonej licencji FTECU. Ponieważ nie używasz oryginalnej, „funkcja” (czyli nasze niestandardowe mapowanie ECU) nie jest do niej dołączona”. Więc przebudowali plik i ponownie dołączyli go do mojego konta. Ale nadal zmarnowali $185 (100$ nową licencję + 85% Yamaha Active Tune Activation License) z powodu chęci jak najszybszego flashowania mojego motocykla i braku aktualizacji, czy mogłem zresetować oryginalną licencję lub odzyskać ją z powodu fałszywego „inicjatora flashowania”. *na przyszłość, jeśli nie radzisz sobie z kablami, nie kupuj zestawu bocznego motocykla, po prostu wyłóż dodatkowe pieniądze na ten w stylu ławki.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.