פורום תמיכה

יישום FTECU מבקש רישיון ECU חדש בעת רענון R1 2015 שלי

6500395@gmail.com6500395@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי לכולם, היה לי רישיון ECU עם Auto-blip ו-ActiveTune tie יחד עבור 2015 R1M שלי, ההבהוב האחרון היה ב-2019 (אחרי שהמוד נעשה) וזה מעולם לא נתן לי שום קשר עם בעיה באותו הזמן. עם זאת יש לי בעיה ברישוי FTECU בשבת האחרונה, אני צריך להדליק שוב את האופניים לבדיקה של הממשלה שלי. כאשר מהבהב מחדש את ה-ECU, יש לי שגיאה על כך שלא נמצאה שגיאה של רישיון ECU והיא מפנה אותי לדף FTECU לקניית ECU אחר license($100).

Since אני צריך להבהב את האופניים בהקדם האפשרי ואין לי זמן לחפש תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני (אני אני בצד השני של העולם מארה"ב) אז כן שילמתי עבור רישיון חדש. לרוע המזל לאחר הרכישה וניסיתי להבהב מחדש את האופניים זה אמר לי שה-Auto-blip & ActiveTune יהיו מושבתים... (מכיוון שה-Auto-blip & ActiveTune קשורים לרישיון ה-ECU המקורי שלי) אני אצטרך את ה-ActiveTune מאז שלי כבר החלפתי את חיישן ה-O2 לאגזוז שלי, בלי חיישן ה-O2 של ה-OEM, אני לא בטוח שאוכל פשוט להשתמש במפות ה-OEM ללא הפעלת ActiveTune... אני די מבאס בשלב הזה אפילו ששילמתי על רישיון חדש בלי סיבה כבר, למרבה המזל, לאחר כמה אתחול מחדש וניסיון חוזר עם ההבזק מחדש, לבסוף אני מצליח להבהב מחדש את ה-ECU שלי ועובר את הבדיקה. ברצוני לבקש עזרה בנוגע למה שגורם לסוג זה של שגיאת רישוי כדי למנוע בעיה דומה התרחשה בעתיד, מכיוון שאצטרך להבהב מחדש את האופניים שלי מדי שנה לצורך הבדיקה הממשלתית מעתה ואילך. תודה לכולם. KYO

היכנס או הירשם כדי להגיב.