Forum wsparcia

Aplikacja FTECU prosi o nową licencję ECU podczas aktualizacji mojego R1 z 2015 r.

6500395@gmail.com6500395@gmail.com Posty: 1Verified User

Cześć wszystkim, posiadam licencję ECU z Auto-blip i ActiveTune do mojego R1M z 2015 r., ostatnie flashowanie miało miejsce w 2019 r. (po wykonaniu wszystkich modyfikacji) i nigdy nie sprawiało mi to żadnych problemów. Jednak mam problem z licencją FTECU w zeszłą sobotę, muszę ponownie flashować motocykl na inspekcję mojego rządu. Podczas ponownego flashowania ECU wyskakuje mi błąd o braku licencji ECU i przekierowuje mnie na stronę FTECU w celu zakupu innego ECU license($100).

Since. Muszę flashować motocykl jak najszybciej i nie mam czasu na szukanie wsparcia przez e-mail (jestem po drugiej stronie świata od USA), więc zapłaciłem za nową licencję. Niestety po zakupie i próbie ponownego flashowania motocykla, powiedziano mi, że Auto-blip i ActiveTune zostaną wyłączone... (Ponieważ Auto-blip i ActiveTune są powiązane z moją oryginalną licencją ECU) Będę potrzebował ActiveTune, ponieważ już zamieniłem czujnik O2 na wydech, bez czujnika O2 OEM nie jestem pewien, czy mogę po prostu używać map OEM bez włączonego ActiveTune... Jestem w tym momencie do bani, nawet jeśli zapłaciłem za nową licencję bez powodu, na szczęście po kilku restartach i próbach ponownego flashowania w końcu udało mi się ponownie flashować mój ECU i przejść kontrolę. Chciałbym poprosić o pomoc, co powoduje tego rodzaju błąd licencyjny, aby zapobiec podobnym problemom w przyszłości, ponieważ od teraz będę musiał ponownie flashować mój motocykl co roku na inspekcję rządową. Dzięki wszystkim. KYO

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.