פורום תמיכה

לא נמצא ECU רשום

pdgalvinjr+ftecu@gmail.compdgalvinjr+ftecu@gmail.com הודעות: 2Verified User

היי כולם ביצעתי הבזק בצד האופניים לפני כ-5 שנים ואני מנסה לעשות את אותו הדבר שוב. במהלך הזמן הזה המחשב שהשתמשתי בו מת, אז התקנתי את התוכנה על מערכת חדשה ואני יכול להיכנס לחשבון שלי ולתקשר עם המכשיר (בדיקת ממשק עם מקש על חוזר (36) ומפתח כבוי (30) ) אך כאשר מנסים לבצע פעולות כלשהן (כמו הבזק חוזר עם פרופיל ה-.ftm ששימש בעבר) האפליקציה מחזירה את השגיאה "לא נמצא ECU רשום. האם תרצה לרכוש רישיון חדש עבור ECU זה?". אלה אותם אופניים (2016 FZ-07) ו-ECU שהבזקתי בעבר. האם יש משהו שניתן לאפס כדי להפעיל מחדש את הרישיון שלי? תודה רבה על כל תמיכה, ותודיע לי אם אוכל לספק פרטים נוספים שיכולים לעזור לפיטר

הערות

• cody@ftecu.comcody@ftecu.com הודעות: 18Staff User

שלום אנא עיין בפוסט זה בפורום כדי לעזור בפתרון הבעיה שאתה נתקל בו.

אם הבעיה עדיין נמשכת, שלח דוא"ל לכתובת sales@ftecu.com לקבלת עזרה נוספת.

• pdgalvinjr+ftecu@gmail.compdgalvinjr+ftecu@gmail.com הודעות: 2Verified User

קודי, תודה רבה על ההפניה... קראתי את המאמר הזה אבל הנחתי שהוא לא יתאים למצב שלי. נראה שהבעיה שלי הייתה סדר הפעולות, אז אשאיר את זה כאן לכל מי שנתקל בבעיה דומה: במקור חיברתי את כבל ה-USB למחשב ולאופניים ולאחר מכן ניסיתי להבהב, מה שהוביל ל"לא ECU רשום" במהלך ניסיונות מרובים. מה שעבד לי זה להפעיל את התוכנה > לחבר את כבל ה-USB למחשב > לבחור Device > Write ECU > להמתין להנחיית "key on" > לחבר לרתום ECU של האופניים. זה הביא להברקה מוצלחת. שוב תודה!

היכנס או הירשם כדי להגיב.