פורום תמיכה

ECU לא מגיב/מתקשר 2016 R1S

JJR@JFSMITH.COMJJR@JFSMITH.COM הודעות: 3Verified User
נערך May 18 in R1

זה עתה התקנתי רתמה בצד האופניים כדי להבהב את האופניים בפעם הראשונה לאגזוז חדש. ניסיתי שוב את ה"כתוב" ארבע פעמים וקיבלתי את אותן הודעות: ראשית היא ההודעה שלא נמצא ECU רשום. זה שואל אותי אם אני רוצה להחיל את הרישיון האחד שלי על ECU זה. אני מגיב "בסדר". אז המערכת עוברת כמה תנועות ובסופו של דבר מסתיימת ב"ניסיון הכתיבה נכשל. אנא נסה שוב". הוצאתי את שקעי ה-ECU החוצה פעמיים כדי להיות בטוח שהם מחווטים לפי התרשימים במדריך ההתקנה לתכנות רתמת סוג 8. חיפשתי בפורום שוב ושוב הוראות בצד האופניים, לא לצדי הרכיבה. אומר לי במפורש איך האבחון הזה עובד. כל עזרה תתקבל בהערכה.

הערות

• JJR@JFSMITH.COMJJR@JFSMITH.COM הודעות: 3Verified User

הבעיה נפתרה! מצאתי הערה מאת TODD, בשרשור אחר, שהצביעה על כך שאולי אחד מחוטי הרתמה שלי לא יצר קשר נכון עם ה-Plug-Pin המתאים שלו. משכתי את התקעים בפעם השלישית, פתחתי את הנעילה של התקע הראשי והתחלתי למשוך/לדחוף את שלושת חוטי הרתמה (אדום, צהוב, כתום) למיקומי התקע שלהם. החוט האדום זז מעט כאשר השניים האחרים לא. השבתי אותו מחדש ונעלתי את התקע שוב. חיבר אותו בחזרה לאופניים וניסיתי אירוע כתיבה אחר. זה עבד! לכן, החוט האחד היה מושב מספיק מנעול התקע הופעל בפעם הראשונה, אבל הוא לא היה יושב מספיק כדי ליצור את החיבור הנכון.

היכנס או הירשם כדי להגיב.