Forum wsparcia

Brak dostępnej licencji, brak opcji odzyskiwania.

tylerwatt12@gmail.comtylerwatt12@gmail.com Posty: 3Verified User
edytowano May 2 w ECU Licensing

Szukam pomocy w związku z problemem, który napotkałem podczas próby flashowania ECU. W trakcie tego procesu mój laptop nieoczekiwanie się wyłączył, zakłócając procedurę pisania. Od tego czasu nie mogę wznowić flashowania, ponieważ system wyświetla monit o zakup nowej licencji, nie oferując żadnej możliwości odzyskania licencji. Pomimo dwukrotnego skontaktowania się z FTECU telefonicznie i dwukrotnie e-mailem, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani wskazówek. Ten brak komunikacji jest głęboko niepokojący w przypadku produktu, na który wydałem $800. Próbowałem rozwiązać problemy, takie jak włączenie zasilania komputera i zapłon roweru, ale bezskutecznie. Sprawdzanie historii licencji na stronie pokazuje tylko „flash init”. Ponieważ FTECU najwyraźniej zapisuje surowe bloki do pamięci flash lub EEPROM, przepisanie pamięci flash powinno być trywialnym zadaniem, ale wydaje się, że powstrzymuje mnie model ochrony licencji (DRM), prawdopodobnie weryfikując sumę kontrolną online? Rozumiem również, że ten model licencjonowania nie zawsze tak wyglądał. To przygnębiające widzieć na tym forum tak wiele innych osób z tymi samymi problemami, co określiłbym jako pogorszenie przyjazności dla użytkownika, szczególnie gdy ma to bezpośredni wpływ na użyteczność produktu i ogólne doświadczenie klienta. Wszelkie wsparcie i spostrzeżenia będą bardzo mile widziane.

Komentarze

  • tylerwatt12@gmail.comtylerwatt12@gmail.com Posty: 3Verified User

    Minęły dwa tygodnie, odkąd po raz pierwszy skontaktowałem się z FTECU w tej sprawie. To bardzo rozczarowujące. Co więcej, wygląda na to, że zarówno Todd, jak i Jason, którzy wcześniej resetowali licencje, nie pracują już w firmie. Wysłałem e-maile do właściciela, e-mail sprzedażowy, dzwoniłem wiele razy. Naprawdę nie chcę robić z tego powodu smrodu, ale jeśli sprzedajesz oprogramowanie, potrzebne jest wsparcie dla niego. Obecnie badam inne opcje rozwiązania tego problemu, które nie obejmują przekazania FTECU kolejnego $100 (co jest co powiedziano mi jako rozwiązanie.) Nie wiem, czy szukacie pieniędzy, czy nie wierzycie, że tak naprawdę flashuję tylko jedno ECU, ale tak nie powinno się traktować klientów.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.