Forum wsparcia

Nowe oprogramowanie nie może porównywać plików

johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User

To nowe oprogramowanie nie może porównać dwóch różnych plików. Porównując np. 08 GSXR 600 CA stock vs CA Unrestricted nie ma odpowiedzi. Jest jednak w stanie porównać np. Mapę z mapą. Pojawi się porównanie okien pop-up.

Komentarze

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Niestety, porównywanie plików zawsze wymagało tego samego typu dla porównania, np. Zapas kontra nieograniczony o tym samym numerze części, ale nie byłbyś w stanie porównać, powiedzmy, r1 do r6 ..

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Poprawny. I dokładnie to, co robiłem. Próbowałem porównać akcje CA 2008 GSXR z CA bez ograniczeń, jak stwierdziłem w moim raporcie. Ale bez odpowiedzi. Właśnie spróbowałem ponownie z najnowszą wersją i wciąż tym samym problemem. Kiedyś pracował z wersją przed aktualizacją z lipca xxx16. Ale to nie działa po tej aktualizacji i tak samo w ostatniej wersji xxx18, właśnie próbowałem.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie bardzo wiem, co masz na myśli. Jesteśmy w stanie porównać wszystkie mapy, TPS, MAP, sec inj, itp., Bez żadnych problemów.

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Tak, jestem w stanie zrobić to samo. Przeczytaj uważnie to, co powiedziałem w moim oryginalnym poście. Obie twoje odpowiedzi były tym, co już powiedziałem w moim oryginalnym poście "To nowe oprogramowanie nie jest w stanie porównać dwóch różnych plików. Porównując np. 08 GSXR 600 CA stock vs CA Unrestricted nie ma odpowiedzi. Jednak jest w stanie porównać np. Mapę vs mapa. Pojawia się porównanie okien wyskakujących. ” Innymi słowy, jeśli kliknę prawym przyciskiem myszy nazwę głównego pliku, np. 08 GSXR 600 CA stock i wybieram „porównaj 1”, to zrób to samo w innym pliku, który otworzyłem, np. CA Unrestricted, a następnie kliknij „porównaj 2” tam to nie jest odpowiedź. Innymi słowy, próbuję porównać całą różnicę między plikiem CA Stock a plikiem CA Unrestricted jednocześnie, a nie konkretną mapą cylindra naraz.

  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    Dostaję to samo zachowanie bez reakcji i zawiesza się oprogramowanie FTEcu

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano July 2019

    Gdy klikniesz prawym przyciskiem myszy, aby porównać 1 i porównać 2, powinieneś otrzymać okienko komunikatu:

    To pokazuje wszelkie zmiany. Obecnie nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem tego okna komunikatu.

  • crmotocrosskid@gmail.comcrmotocrosskid@gmail.com Posty: 12Verified User

    Myślę, że problem polega na próbie porównania dwóch różnych plików, zamiast przyjaznego komunikatu, który mówi, że pliki są różne, powoduje zawieszenie programu, patrz dołączony


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Tak, ale jeśli porównuje plik GSXR600 z 2008 roku z nieograniczonym plikiem tego samego roku / modelu, powinien wyświetlić okno komunikatu pokazujące zmiany.

  • chrisgardellchrisgardell Posty: 48Staff User

    Przyjazny komunikat o błędzie pojawia się w naszej oczekującej aktualizacji .. dzięki za raport

  • johnsonm7@yahoo.comjohnsonm7@yahoo.com Posty: 4Verified User
    edytowano July 2019

    @kent@ftecu.com Zrzut ekranu, który opublikowałeś, był odpowiedzią, którą otrzymywałem, gdy pracował dla mnie, przed lipcową aktualizacją. Przykro mi jednak poinformować, że nadal nie ma odpowiedzi. Ponownie zainstalowałem oprogramowanie i sprawdziłem. Wciąż nie otrzymuję odpowiedzi. Ponownie zainstalowałem sterowniki i ponownie uruchomiłem oprogramowanie. Nadal brak odpowiedzi. I jak przeżywał crmotocrosskid, dostaję również „Nie odpowiada” w połączeniu z powolną odpowiedzią, raz na jakiś czas, zanim plik załaduje się lub zamknie. Miało to miejsce od początku. Po prostu założyłem, że jest to spowodowane opóźnieniem w systemie lub transmisji.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, widzę problem, który masz, dzięki za zgłoszenie tego do nas. Pozwól mi pracować nad poprawką. Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, rozwiązanie tego problemu będzie dostępne w piątek, kiedy opublikujemy kilka nowych aktualizacji. Dziękuję za cierpliwość. Dziękuję, Jason A.

  • mrpmrp Posty: 8Verified User
    edytowano March 2021

    Porównanie nie działa między dwoma plikami! w tym przypadku mapa quickshift

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.