פורום תמיכה

Ign. מפת תזמון

matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com הודעות: 8Verified User

אז זו הפעם הראשונה שאני עובד עם התוכנה הזו ואני קצת אבוד. אנחנו עובדים על בניית Mt09 Show/Stunt והיה לנו רעיון להוסיף כמה Decel Pops. Ife עשה את זה רק במכוניות בעבר. מכיוון שזו תוכנה אחרת אני קצת מבולבל. במפת ההצתה אין 0% TPS Row. למה? אני יכול פשוט לשנות את הערך? ה-% הקטן ביותר של מצערת הוא 0.6 atm. מה קורה אם אני משנה את זה ל-0? אני יודע שזה רע עבור המנוע, אבל כמו שאמרתי, זה מיועד ל-Stunt/Showbike שלא צריך לפעול לנצח.

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, אתה אמור להיות מסוגל להגדיר את הציר ל-0 אם תרצה. תודיע לי אם זה לא מאפשר לך. תודה, ג'ייסון א.

• matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com הודעות: 8Verified User

היי תודה על התשובה! בדקתי את זה עם 0.6 0.7 (הערכים המקוריים) וזה עבד בסדר גמור: D זה נתן לי לשנות את זה ל-0 ו-0.5 אבל אני לא יודע אם זה יחיל את זה ככזה. אבל אני אבדוק את זה כשהשלג יימס סוף סוף. אעדכן אותך מתיאס ב' פס. אם אתה רוצה לבדוק מה אם נעשה, יש להעלות את המנגינה בפרופיל שלי.

• tec.claudiocampos@yahoo.com.mxtec.claudiocampos@yahoo.com.mx הודעות: 1Verified User

מה עשית שיש לו פופים ב-decel cut? יש לי zx6r 2010

• matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com הודעות: 8Verified User

@tec.claudiocampos@yahoo.com.mx חזרתי את התזמון ב-Decel (0 ו-0.7% TPS) ל-5 עד-20 מעלות. ב-5 יהיו לך פופים פחות אינטנסיביים מאשר ב-20. אבל שים לב שזה פוגע במנוע שלך.

היכנס או הירשם כדי להגיב.