Forum wsparcia

Problem z Quickshifterem R1 2009

Witam, w 2016 roku flashuję ECU. I od tego czasu używam quickshiftera FTECU. Około 5 miesięcy temu i ponad 130 tysięcy kilometrów mój czujnik quickshifter FTECU przestał działać (rozwiązuję problem z czujnikiem w rowerze za pomocą multimetru: https://www.youtube.com/watch?v=QgrdBm-EjCo&list=LL&index=25). Kupiłem nowy czujnik quickshifter firmy VeloxRacing (jest to nowy czujnik typu PUSH/PULL). koniec maja zamontowałem nowy czujnik quickshiftera i wszystko działało idealnie bez wad.Problemy z quickshifterem startują na początku sierpnia po umyciu motocykla (nie myjką wysokociśnieniową).Po myciu podczas jazdy quickshifterem losowo obcinałby zapłon i nie działał, na krótkiej jeździe silnik by kilka razy zgasł, lub silnik by zgasł (problem zniknął gdy odłączyłem czujnik quickshifter) Po 5 dniach ponownie podłączyłem czujnik quickshifter już nie działa losowo odcina zapłon i nie działa, silnik wyłączył się lub zgasł (myślałem, że jeśli woda dostała się do czujnika, problem zostanie rozwiązany po kilku dniach). ter podłączyłem czujnik, quickshifter jakoś tak działa, raz działa bez zarzutu, raz dość mocno potrzebuję nadmiernej siły do zmiany biegu na wyższy, a raz nie działa, nie chce na wyższy bieg (jest to problem, który przeszkadza mnie sporo w jeździe). Czy potrzebuję nowego czujnika, czy jest jakieś inne rozwiązanie? Pozdrawiam, Miro

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Potrzebujesz nowego czujnika zmiany biegów. Wyślij do mnie e-mail z potwierdzeniem zakupu Twojego zamówienia z VeloxRacing. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.